Web zprávy

Helena Houdová o »nesvobodě«: Odmítá roušky, očkování i práci!

„Jsme systematicky zotročováni posledních 100 let,“ je totiž přesvědčená modelka Helena Houdová, která na jednom z indonéských ostrovů vychovává své tři děti – dceru Deiu (7) a syny Daveeda (9) a Dariena (12). „Systém, v kterém žijeme, byl postaven na tom, aby sloužil několika málo (lidem). Tedy jejich chamtivosti. Skrze manipulaci lidí strachem, skrze otrávenou vodu a jídlo, skrze vzdělávací systém založený na ničení vlastního kritického myšlení a nenásledování sebe. Proto, aby nás drželi v malosti, v nemoci, v depresi, ve strachu, v nedostatku, oddělené, tiché, nedůležité, nevěřící sami sobě a své vnitřní síle, prostě lehce manipulovatelné,“ myslí si.

Dáma, co se posledních pár let věnuje sexuálnímu koučingu a veřejně hovoří o své jóni (tantrické označení ženského pohlavního orgánu), rovněž napadla klasický styl života, očkování… a vládu, která podle ní využívá koronavirus jako prostředek manipulace. „Stále věříš, že je to v pořádku, pracovat každý den od 9 do 5 a být celý život oddělen od své rodiny? A stále věříš, že abys ty a tvoje děti zapadly, musíš jim píchat do žil jed? Nebo stále věříš, že vláda je tu, aby tě ochraňovala? Třeba tím, že tě donutí nosit roušky, a vezme ti tvoje poslední svobody?“ ptala se provokativně. „Stále předáváš zodpovědnost za svůj život lidem, kteří (většinou nevědomě) byli vytrénovaní, aby tě udržovali nemocnou, chudou a zotročenou?“

VIDEO: Modelka Helena Houdová: Už rok na sobě neměla make-up! A své děti nenechá očkovat!


Modelka Helena Houdová: Už rok na sobě neměla make-up! A své děti nenechá očkovat! Blesk TV

Jak sama přiznala, ona (už) roušku nikde na veřejnosti nenosí, a to i přesto, že se za její absenci na Bali dávají pokuty. Kromě toho nemá televizi a zprávy nečte, aby na sebe nenechala negativně působit dění v celém světě. Pandemie viru covid-19 jde díky jejímu přístupu zcela mimo ni. „Dva dny na začátku epidemie jsem měla strach, ale protože práci s emocemi koučuji, tak jsem si strachy zpracovala. Jeden z nich byl, že bude nedostatek. Nosila jsem chvíli roušku, děti na dva měsíce přestaly chodit na výuku do domácí skupiny, ale jinak jsme žili jako předtím,“ prozradila Blesku v jednom ze svých posledních rozhovorů. Uzavřené hranice ji připravily pouze o předem naplánovaná sezení se ženami, které se s ní měly věnovat „oproštění se od každodenního života“.

Helena Houdová

Nyní Houdová nabádá své fanynky a potenciální zákaznice, aby se pustily do „revoluce“. „Revoluce probuzení lidstva a postavení se na stranu lásky, ne strachu. Revoluce, kde jako komunita můžeme vytvořit svět, v němž nebude hlavním cílem chamtivost několika, ale spolutvoření všech. A ano, slyšíme starý systém křičet neustále. Protože vlastní veškerá média. Proto je tvůj hlas důležitý právě teď! V jakém světě chceš žít? Co si přeješ pro svoje děti? Svět založen na kontrole, otročování a strachu, nebo si vytvoříš svět, kde můžeš svobodné spolutvořit to, po čem toužíš?“ nadhodila na instagramu a za svá slova se dočkala celé řady pochval.

VIDEO: Houdová o svém životě: Já i děti jsme vegani, stará se o mě Bůh a škodlivé kampaně nefotím!


Houdová o svém životě: Já i děti jsme vegani, stará se o mě Bůh a škodlivé kampaně nefotím! Blesk TV

„Silná a krásná slova, skvěle napsaná a bohužel naprosto pravdivá. My mámy musíme chránit naše děti před systémem,“ souhlasily s ní mnohé její followerky. Jak to ovšem chtějí převést do praxe, to už nezmiňovaly. Přece jenom v Česku se žije trochu jinak než na Bali, kde je alespoň podle Houdové velice levno a kde dle jejího názoru může žena, nezávisle na konzumním světě, denně prožívat „nekončící orgasmickou vděčnost“

Jak šel čas se synem Lucie Bílé Filipem Kratochvílem až do roku 2020.

Báru na premiéru doprovodila Eva Samková.Také přečtěte

Výzva ženám: udělejte si k MDŽ radost. Za fotografii získáte kosmetiku

Stačí jen zachytit to, čím jste si udělala radost, a fotografii poslat do soutěže. | …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště