Web zprávy

Herní oslava nezávislosti. České a slovenské tituly jsou výrazně levnější

„Československo prohlásilo nezávislost před 102 lety, 28. října 1918. A i když se některé věci od té doby změnily, Česká republika a Slovensko jsou od roku 1993 samostatné země, rok 1918 stále zůstává nejdůležitějším bodem novodobé historie obou zemí,“ avizovali pracovníci Steamu.

Jak je z řádků výše patrné, na Steamu oslavy netrvají pouze o slavnostní středu, ale po dobu jednoho týdne. Konkrétně slevy začaly být nabízeny již v pondělí 26. listopadu a bude je možné využít až do úterý 2. listopadu.

Zajímavé je, že každý den budou zlevněny úplně jiné hry. Rozhodně se tedy vyplatí v následujících dnech sledovat tuto webovou stránku. Na ní je totiž každý den aktualizovaný seznam nabízených českých a slovenských titulů se slevou.

V pondělí a úterý byly ve slevě například tituly Robot Soccer Challenge, Jupiteration, Euro Truck Simulator 2, Pilgrims, Car Puzzler, Space Engineers, Ministry of Broadcast, Rampage Knights, Feudal Alloy a Air Missions: HIND.

Některé slevy se budou samozřejmě v průběhu týdne opakovat, celkově by ale mělo být nabízeno se slevou více než 160 her. Do oslav vzniku samostatného československého státu se totiž zapojilo hned 72 vývojářů z Česka i Slovenska.

Ukázka českých a slovenských her ve slevě

Foto: repro steampowered.com

Také přečtěte

Skeletonistka Fernstädtová skončila v závodě Světového poháru Königssee druhá

Anna Fernstädtová | foto: Peter Macko Připravujeme podrobnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *