Web zprávy

Hodkovice nad Mohelkou: Požár připravil rodinu o domov

Závada zářivkového svítidla způsobila jedné rodině z Jílového u Hodkovic nad Mohelkou velké trápení. V jejím domě začalo po zkratu hořet, plameny naprosto zničily velkou část střechy, a rodina se náhle ocitla v těžké situaci. Naštěstí se může spolehnout na pomoc sousedů. Ti začali okamžitě pomáhat s úklidem a likvidací škod a také vyhlásili veřejnou sbírku.

Ze dne na den bez střechy nad hlavou se ocitla rodina z Jílového, části Hodkovic nad Mohelkou. V pondělí 24. srpna dopoledne v rodinném domě začalo hořet.

Plameny se rozšířili na střechu, kterou z velké části zcela zničily a způsobily škodu, kterou hasiči odhadli na 2,5 milionu korun. Neštěstí způsobila technická závada zářivky.

VIDEO: Stojím, teto! Maxík se SMA se postavil na vlastní nohy, jeho radost vám vžene slzy do očí

Pro rodinu, která dům obývala, je to obrovská tragédie, rázem se ocitla ve velmi těžké životní situaci. Sousedům ale jejich osud není lhostejný. „Mnozí z Vás se zapojili do pomoci při úklidu a likvidaci následků požáru a za to Vám patří ohromné poděkování, umíme si vzájemně pomoci, když je potřeba,“ napsala starostka Hodkovic Markéta Khauerová na Facebooku.

Město také vyhlásilo veřejnou sbírku na podporu postižené rodiny. Peníze budou moc dárci věnovat i do zapečetěných pokladniček. „Jménem rodiny děkujeme za Vaši pomoc,“ uzavřela starostka.

Valiku (2) z Prahy dělily dvě hodiny od amputace nohou: Díky pohotové mamince může zase choditTaké přečtěte

Smartwings bude příští tři roky létat s klienty Eximu a Fischeru. Hodnota kontraktu je přes dvě miliardy | iROZHLAS

Letecký dopravce Smartwings se dohodl s cestovními kancelářemi Exim Tour a CK Fischer na zajištění …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *