Web zprávy

Hořešovičky: Požár kamionu s auty: Srdce motoristů pláčou

Hasiči měli plné ruce práce s požárem kamionu s osobními auty, k němuž došlo v neděli na Kladensku. Přestože se činili, jak mohli, a pomohl i profesionál, který jel právě kolem, zachránit se podařilo jen část nákladu a škoda jde do milionů.

U Hořešoviček na Kladensku shořel v neděli odpoledne kamion převážející osobní auta. Škoda je čtyři miliony korun, uchránit se podařilo auta a přívěs za 1,2 milionu korun. Vyšetřovatel hasičů zjistil, že požár způsobila technická závada v motorovém prostoru jednoho z převážených vozidel, informoval mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel v tiskové zprávě.

Školák (†14) hrál hokej s kamarády: Zemřel po zásahu holí!

Hasiči přijali první hlášení i požáru krátce po poledni. „Požár se rychle rozvíjel, což potvrzovali další oznamovatelé. Před příjezdem jednotek řidič a profesionální hasič z Kladna, který jel náhodu kolem, zachránili před postupujícími plameny čtyři auta ze zadní části soupravy,“ řekl Gabriel.

Při požáru se nikdo nezranil. „Operační středisko současně vyrozumělo vodoprávní úřad a starostu obce Hořešovičky o kontaminaci půdy motorovou naftou. Přivolaný zástupce Správy a údržby silnic vyhodnotil poškození vozovky a označil místo dopravními značkami,“ uvedl Gabriel.

Hasiče zaměstnal požár bytu na východě Prahy. 30 obyvatel evakuovaných, jeden zraněnýTaké přečtěte

Izrael eviduje čím dál víc nakažených dětí, začal očkovat už i je

„Dostali jsme dopis od izraelské Asociace pediatrů, který říká, že jsou lékaři velmi znepokojení mírou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *