Web zprávy

Hořešovičky: Požár kamionu s auty: Srdce motoristů pláčou

Hasiči měli plné ruce práce s požárem kamionu s osobními auty, k němuž došlo v neděli na Kladensku. Přestože se činili, jak mohli, a pomohl i profesionál, který jel právě kolem, zachránit se podařilo jen část nákladu a škoda jde do milionů.

U Hořešoviček na Kladensku shořel v neděli odpoledne kamion převážející osobní auta. Škoda je čtyři miliony korun, uchránit se podařilo auta a přívěs za 1,2 milionu korun. Vyšetřovatel hasičů zjistil, že požár způsobila technická závada v motorovém prostoru jednoho z převážených vozidel, informoval mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel v tiskové zprávě.

Školák (†14) hrál hokej s kamarády: Zemřel po zásahu holí!

Hasiči přijali první hlášení i požáru krátce po poledni. „Požár se rychle rozvíjel, což potvrzovali další oznamovatelé. Před příjezdem jednotek řidič a profesionální hasič z Kladna, který jel náhodu kolem, zachránili před postupujícími plameny čtyři auta ze zadní části soupravy,“ řekl Gabriel.

Při požáru se nikdo nezranil. „Operační středisko současně vyrozumělo vodoprávní úřad a starostu obce Hořešovičky o kontaminaci půdy motorovou naftou. Přivolaný zástupce Správy a údržby silnic vyhodnotil poškození vozovky a označil místo dopravními značkami,“ uvedl Gabriel.

Hasiče zaměstnal požár bytu na východě Prahy. 30 obyvatel evakuovaných, jeden zraněnýTaké přečtěte

Brazilská sestra se podruhé nakazila novou mutací koronaviru, průběh byl horší

Podruhé se zdravotnice z města Salvador nakazila v říjnu pět měsíců poté, co onemocněla covidem-19 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *