Web zprávy

Horní Beřekovice: Z léčebny utekl pacient, může být nebezpečný

Policie v Libereckém kraji pátrá po 33letém muži, který opustil psychiatrickou léčebnu v Horních Beřkovicích na Litoměřicku. Hledaný Josef Paldus by mohl být agresivní, při setkání s ním proto policisté lidem doporučují, aby dbali zvýšené opatrnosti a v žádném případě se nepokoušeli pohřešovaného zadržet.

Muž pocházející z Českolipska byl naposledy spatřen v areálu psychiatrické nemocnice v Horních Beřkovicích ve středu kolem 12:30. Od té doby je nezvěstný. V době odchodu měl na sobě světle zelenou reflexní mikinu, černé kalhoty a černo-červené boty.

Muž řádil v Žatci jak smyslů zbavený: Najížděl na policistu, pak to vzal zpátečkou po kolejích!

Hledaný Josef Paldus měří 175 až 180 centimetrů. Má střední postavu, hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy. Při řeči zadrhává.

„Jedná se o osobu, která trpí vážnými psychickými problémy, na kontakt s další osobou by mohl jednat impulzivně a agresivně,“ varoval policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Lidé by se proto neměli pokoušet muže sami zadržet. „O jeho pohybu či výskytu okamžitě vyrozumte nejbližší policejní služebnu nebo využijte bezplatnou tísňovou linku 158,“ upřesnil mluvčí.

Zřícení domu v Liberci: Před pár dny rodina slavila konec rekonstrukce, teď přišli o všechnoTaké přečtěte

Bylinky pro vaši duši: meduňka, levandule či chmel

Obecně platí, že na deprese či úzkostné stavy se v léčení využívají bylinky, jako je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště