Web zprávy

Hradec nad Svitavou: Řidič převrátil felicii na střechu

Pozdvižení vzbudila na sociálních sítích fotografie felicie, kterou se řidiči povedlo převrátit na střechu. Nehodu, která se stala v neděli u Hradce nad Svitavou, vyšetřuje policie. Třiadvacetiletý řidič pravděpodobně nezvládl jízdu a narazil do svodidel. Dál už úřadovala fyzika. Jak uvedla policie, navíc se u něho prokázala pozitivní dechová zkouška na alkohol.

Havarované vozidlo se rychle stalo terčem posměchu na sociálních sítích. „Škoda Naopaq,“ vtipkuje Pepa. „Dobře by se měnil výfuk,“ přemítá Radek. Někteří uživatelé automobil dokonce spojili s vozem, který prý využívá jedna z místních autoškol a kterému je podle nich nápadně podobný. „Asi škola smyku,“ napsal Josef. „Simulátor převrácení v ceně,“ přisadil si uživatel Luděk. 

Jiní uživatelé se však zlobí, že řidič mohl někoho svou jízdou ohrozit. „Sebrat řidičák doživotně. Ještěže nikoho nezmrzačil, to asi jel v obci hodně pomalu, když se mu tohle povedlo,“ uvedl Karel.

Markéta (†17) a Tomáš (†40) se utopili v Itálii: První slova zdrcené matky!

Blesk se obrátil na policii, aby osvětlila, co se vlastně v obci stalo. „V neděli před sedmou hodinou řidič pravděpodobně nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem a vlastnostem vozidla a při jízdě narazil do svodidel, která poškodil. Následně pokračoval v cestě a s vozidlem se převrátil na střechu,“ popsala Blesku pravděpodobný průběh nehody mluvčí policie Dita Holečková. „Po příjezdu policie se třiadvacetiletý řidič podrobil dechové zkoušce, která byla pozitivní,“ doplnila s tím, že jde o předběžné závěry a že přesná příčina nehody je nadále předmětem vyšetřování.

Blesk kontaktoval i zmíněnou autoškolu, ta se však k případu odmítla vyjádřit.

Rodiče malé Viktorky nebyli připoutaní, viník nehody z BMW zemřel: Smrt tří lidí bez trestuTaké přečtěte

Je to mrtvice nebo nevolnost? Sítě budoucnosti nabízí rychlou pomoc i v kraji

Jasno už ale mají zdravotníci. V medicíně otevírají sítě 5G nové dveře k rychlejší péči o pacienty. Testují …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *