Web zprávy

Hugh Grant slaví 60 let! Jak vypadá dnes?

Divačky si ho zamilovaly na Čtyřech svatbách a jednom pohřbu, bezhlavě ho následovaly do Notting Hillu, prominuly mu nepěkné chování k Bridget Jonesové a slintaly nad jeho ztvárněním pohledného britského premiéra v kultovní Lásce nebeské.

Film Čtyři svatby a jeden pohřeb

Video: Meryl Streep a Hugh Grant jako milenci? Film o nejhorší zpěvačce světa Božská Florence


Meryl Streep a Hugh Grant jako milenci? Film o nejhorší zpěvačce světa jde do kin! Magicbox

Hugh Grant je ve světě filmu znělým jménem. Pravděpodobně největší vzrušení zažil ve sci-fi blockbusteru Atlas mraků nebo loňských Gentlemanech, kde se místo růže pro krásné děvče ozbrojil pistolí. Tak či tak zkušený herec a lamač dívčích srdcí letos slaví úctyhodných 60 let.

Zemřela herečka z Nothing Hill Emma Chambers.

Čas plyne a Grant neúprosně zestárl, i s kupou šedin a vrásek kolem očí ovšem stále působí jako uhlazený elegán, jenž letmým úsměvem dostane každou ženou do kolen. Naneštěstí pro miliony fanynek po světě je Hugh šťastně sezdaný se švédskou televizní producentkou Annou Elisabet Eberstainovou, s níž má jedno dítě a další dvě sdílí s bývalou přítelkyní Tinglan Hongovou. Ačkoliv všechny zmíněné potomky zplodil v rozmezí údajně jen 15 měsíců…

VIDEO: Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola


Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola Bára Horáková, Lukáš Červený

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Jiří MenzelTaké přečtěte

Když vám teriér puberťák utíká do hospody, ohlídá ho GPS na obojku

Wheaten teriéři jsou asi nejpřátelštější z teriérů, pořád to jsou ale psi s vlastní hlavou. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *