Web zprávy

Indie: Po znásilnění malé dívky rodiče vystavili její tělo

Po brutálním znásilnění přišla o život šestiletá Indka. Zprávy ze země uvádějí, že ji měl zneužít její vlastní bratranec. Rodiče tělem dívky zabarikádovali ulici na protest proti nedbalosti policie.

Znásilněná šestiletá holčička bojovala o život v nemocnici v Dillí dlouhých deset dní. V úterý 6. října svým vážným zraněním podlehla. Její smrt přitom přišla během rozsáhlých protestů po smrti znásilněné devatenáctileté dívky, které v zemi probíhaly v září.

Podle indických médií holčičku napadl její bratranec v domě její rodiny, kde hlídala své sourozence, když byli rodiče v práci. Třicetiletý Radharamana Pandey dům znal, počkal, až odejdou děti ven a pak svoji sestřenici brutálně znásilnil. Volání o pomoc zaslechl soused, který zavolal policii. Ta muže zadržela.

Nikolu (†20) našli v lese zavražděnou a brutálně znásilněnou: Někdo ji otrávil silnými dávkami léků!

Rodiče dívky po její smrti vystavili mrtvé tělo dítěte na ulici ve městě Uttarpradéš v okrese Sadabád na protest proti laxnosti policie. Hlavním terčem jejich zloby je policejní důstojník Aligarh Muniraj, který je obviněný z pomalé reakce a laxnosti při zatýkání nebezpečného sexuálního útočníka a nyní i muže podezřelého z vraždy.

Smrt malé holčičky přišla v době, kdy zemí zmítají protesty proti policii, která podle místních dostatečně neřeší čím dál častější sexuální útoky na malé děti, zejména pak dívky. Často jsou přitom pachateli činů muži z vyšších kast.

Otec pěti holčiček rozřízl manželce břicho: Chtěl zjistit, jestli 6. dítě bude kluk!Také přečtěte

Francouzský jezdec Ogier ovládl poosmé v kariéře Rallye Monte Carlo

Sébastien Ogier, ilustrační snímek | foto: AP připravujeme podrobnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *