Web zprávy

iPhone 12: Apple představí nové modely v úterý

V úterý 13. října v 19 hodin středoevropského času by měli fandové značky Apple vědět, jaká je další budoucnost telefonů iPhone. Chystá se takzvaná Apple Keynote (představování nových produktů této značky), kterou americká média označují za největší Apple spotřebitelskou prezentaci tohoto roku.

Před měsícem Apple uvedl na trh nové modely svých chytrých hodinek. Už tehdy se čekalo, že představí i nové telefony, nestalo se. Tedy až teď.

Na iPhony nedošlo, známe ale podobu a českou cenu nových Apple Watch a iPadů

Chystaná prezentace výchozího modelu iPhone 12, lépe vybavené verze Pro, a pak dvě verze lišící se v rozměrech, Mini a Max, proběhne online bez přímé účasti diváků. Zásadní novinkou modelů má být zejména podpora 5G sítí, představeny budou lepší displeje a parametry fotoaparátů. 

Spekulace se víří také kolem možného představení nového chytrého reproduktoru s jablkem ve znaku. 

Server Business Insider uvedl, že pro Apple půjde o nejsilnější upgrade jejich výrobního cyklu za poslední roky. Analytik Daniel Ives ze společnosti Wedbush Securities tvrdí, že zhruba 40 procent majitelů iPhonů za posledního tři a půl roku neobnovila svůj model. „Trasformace trhu k 5G může být silný impulz,“ uvedl Ives. 

Všechny novinky mají za cíl mířit na předvánoční trh, Apple je obvykle prezentuje v souhrnu už v září, teď je tato „představovačka“ zpožděna údajně kvůli komplikacím kolem důsledků pandemie COVID-19. 

Apple a Google si berou 30 procent z ceny aplikace, vývojáři jsou naštvaní, říká šéf firmy Qusion

Mall Pay má novinky v odložených platbách. Nabídne i platební kartu

 Také přečtěte

Dnes je Blue Monday, nejdepresivnější den v roce

O tom, že v každém roce existuje něco jako nejdepresivnější den, se začalo hovořit už …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *