Web zprávy

Jak chce obhájit post hejtmanky? Pokorná Jermanová odpoví v Rozstřelu


Naposledy vyvolal veřejnou debatu hejtmančin předvolební plakát, na kterém seniorům slibuje testy na koronavirus zdarma. Podle premiéra Andreje Babiše, který vedle ní na plakátu stojí, ale nic takového v plánu není.

Předtím se Jermanové postaral o publicitu její manžel, který se na sociálních sítích vulgárně opřel do místopředsedy ODS Martina Kupky.

„Dobrý den, pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta buzerantů,“ napsal Pokorný pod příspěvkem Kupky, ve kterém popisuje cyklovýlety po kraji v rámci kampaně. Hejtmanka se následně za výrazy svého muže omluvila. Podle ní se nechal unést kvůli kritice na její osobu. 

Jaroslava Pokorná Jermanová bude hostem Rozstřelu ve středu od 12:30.

V červnu zase rozčeřila mediální hladiny žaloba Jermanové na středočeskou záchranářku Veroniku Brožovou, která upozornila na nedostatek ochranných pomůcek u středočeských záchranářů. Policie po prošetření trestní oznámení odložila, podle Jermanové to prokázalo, že prostředky nikomu nechyběly. 

Hejtmanka v těchto dnech pokračuje ve svých úředních dnech v regionu, kdy vyjíždí do měst po celých středních Čechách a setkává se s občany. Jde ale o aktivitu, kterou zavedla už v roce 2017, a za součást kampaně ji nepovažuje. 

Proč se rozhodla obhajovat post hejtmanky? A co plánuje ve Středočeském kraji prosadit, pokud svůj post ve volbách obhájí? Nejen na to se bude ptát moderátor Jaroslav Plesl ve středu živě od 12:30. 

Také přečtěte

Policisté v pondělí přísně kontrolovali pohyb osob, v 1527 případech odepřeli vstup do okresu

Policisté první den platnosti omezení volného pohybu lidí mezi okresy zkontrolovali více než 53 tisíc …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště