Web zprávy

Jan Hájek v seriálu Božena: Hádky s producentem kvůli násilí!

Přes čáru Hájkovi přišlo hlavně to, když měl mladou Boženu Annu Kameníkovou (26) po provalení nevěry s básníkem Nebeským svalit na zem, surově ji bít, kopat, smýkat s ní za vlasy po pokoji. „Je pravda, že jsem byl přemotivovaný a nesouhlasil jsem s nějakými násilnými scénami, po přečtení knížky o jeho životě jsem ho vlastně chtěl až moc idealizovat. Josef nebyl rozhodně žádný psychopat, jeho násilí bylo spíš otázkou trestu a ješitnosti,“ vysvětlil herec v pořadu Sama doma.

Krutá tajemství herce Hájka alias Němce z Boženy: Záchvaty i vyhazov z divadla a ze školy!

Štáb v čele s režisérkou Lenkou Wimmerovou (50) ho pak prý musel občas upozornit, že je moc hodný a musí se vrátit do reality. On si ale stál za svým, dokonce přerušil natáčení a dohadoval se s kreativním producentem Michalem Reitlerem (50).

„Jeden natáčecí den jsme točili spoustu těchto násilnických scén a už to bylo moc, tak jsem si pozval na kobereček Michala Reitlera a říkal jsem mu, že s tím musíme něco udělat,“ prozradil Hájek. „Nechtěl jsem, aby byl manžel Němcové v každém záběru za hovado. Myslím si, a z korespondence to vyplývá, že se milovali,“ zdůraznil herec.

VIDEO: Blesk Podcast: „Neměla jsem odvahu se na sérii Božena podívat,“ říká odbornice Pokorná


Blesk Podcast: „Neměla jsem odvahu se na sérii Božena podívat,“ říká odbornice Pokorná Blesk

Nic s tím ale nenadělal. „Vysvětlili mi, že je to jen tím, že se mi to nakupilo do jednoho dne a vsugerovalo mi to představu, že je tam toho hodně. Viděl jsem třetí díl a tam je to podle mě tak akorát. Není to zas tak hodný strejda,“ dodal Hájek smířlivě.

Jak diváci zareagovali na výměnu hlavní hrdinky?

Nejednu Honzovu fanynku překvapilo, že jinak spíše hubený herec vypadal v roli Josefa Němce poněkud oplácanější. A měly pravdu – herec totiž během natáčení ujídal jídlo z rekvizit! „Jak se vařilo, tak to bylo famózní. Dělali to podle receptů Dobromily Rettigové, fakt jsme v těch hrncích měli dobroty. Taky jsem pěkně ztloustl, protože jsem ty spotřební rekvizity užíral,“ přiznal sám Hájek.

 

Věra Gondolánová a Karel Gott

Dara Rolins si prý už není podobná

Lucie Benešová je krásná ženaTaké přečtěte

Opilec, tyran a líný král. Václav IV. Lucemburský se narodil před 660 lety

Líný Vašek, přítel kata, opilec, tyran, jenž vlastnil psa, který zadávil každého, na koho král …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště