Web zprávy

Jasmine Triggs letěla 2400 km za milým. On se na ni vykašlal

„Mluvila jsem s tímto chlapíkem asi týden a on se mě zeptal, zda nepřijedu do Texasu. Bavili jsme se to ráno, co jsem měla odletět. Bavili jsme se, bavili a bavili každý den. O tom, kam chodil do školy, že byl roztleskávač a že má společnost zabývající se robotikou,“ prohlásila podle Daily Mailu Jasmine, která má pekařskou firmu.

Bavili se o sexu

„Líbil se mi. Poznávali jsme jeden druhého, ale bylo to také sexuální. Ptal se mě na věci ohledně sexu a říkal mi, že se nemůže dočkat, až mě uvidí… a že si kvůli mně dokonce uklidil obývák,“ pokračovala ve vyprávění. S Jamalem, pokud se tak vůbec jmenuje, se seznámila přes chatovací skupinu iMessage, kde je představila společná kamarádka.

Hrůza na výletní plavbě: Výbuch sopky spálil krásce většinu těla! Táta a sestra na místě zemřeli

Ani ona však muže osobně neznala. Jasmine zaplatila s vidinou lásky v přepočtu 8740 korun za letenku. Strávila pět hodin v letadle, ale Jamal si ji ve skupině zablokoval, takže se mu nemohla ozvat. Když se mu snažila dovolat, zjistila, že si zablokoval i její telefonní číslo. V tu chvíli si žena uvědomila, že ji podrazil.

Zablokoval si ji

„Neslyšela jsem o něm od rána a jen co jsem přistála, zavolala jsem mu a uvědomila si, že si mě zablokoval. Začala jsem panikařit. Lidé ze skupinového chatu mu také volali, ale i je si zablokoval,“ vysvětlila Jasmine. Naštěstí nedaleko žije její kamarádka, která ji u sebe nechala bydlet několik dní. Bez ní by byla ztracená.

Všude byla krev, popsal svědek nehodu, při které zemřela dívka (†18): Srazit ji měla slavná misska

Byznysmenka později sdílela svůj příběh na twitteru, aby varovala ostatní. „Buďto si myslel, že je to vtipné, nebo může mít manželku či přítelkyni, protože později říkal, že mě vůbec nezná. Sehnal si lidi, kteří mi psali, že jsou jeho sourozenci. Ani nevím, jestli opravdu žije v Texasu,“ přiznala žena, která tvrdě narazila.

Podpora i posměch

Hodně lidí jí vyjádřilo podporu. „Spousta lidí byla moc hodná, ale občas narazím na trolla. Muži se mnou flirtují, lidé vyjadřují podporu a nabízejí, že zaplatí za mou letenku, ale někteří mi říkají, že jsem hrozně hloupá,“ uzavřela Jasmine s varováním, že než za někým poletíte, nejdříve si s ním dejte alespoň videochat.

Mladí milenci (†22 a †24) zemřeli společně: Neštěstí je potkalo kousek od domovaTaké přečtěte

Očkovací systém nezaregistruje cizince. Podle Dzurilly se mají obrátit na linku 1221

„Těch lidí nad 80 let je minimum. Ještě to tam doplňujeme jako další funkci. Pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *