Web zprávy

Jonathan Ceplecha byl zavalen 4 dny stromem: Jedl hmyz a pil pot

Profesionální výcvik a chladná hlava mu zachránily život! Americký válečný veterán Jonathan Ceplecha (59) z Minnesoty zažil 4 dny plné hrůzy, když se na něj svalil strom a zlámal mu nohy. Muž přežil, protože pojídal kolem lezoucí hmyz, rostliny a pil vlastní pot z vyždímaného trička.

Web Minnesota Star Tribune informoval o tom, jak veterán sekal na svém pozemku v Redwood Falls stromy a jeden z nich na něj spadl. „Ve zlomku sekundy nohy měl náhle přišpendlené pod kládou, s níž nešlo pohnout, a horní část jeho trupu byla napůl zkroucená,“ stojí na stránce GoFundMe, kde rodina vybírá peníze na mužovu léčbu.

Žena fotografa celebrit Olga zavraždila autistického syna (†10): Udělala jsem to, volala kamarádce

Jeho nohy se okamžitě zlomily a byl v ohromných bolestech, ale neměl u sebe telefon, a protože bydlí sám, nikdo ho neslyšel ani neviděl,“ píše se dále na stránkách. Veterán pak musel jíst čtyři dny rostliny, hmyz a pít svůj vlastní pot a dešťovou vodu, kterou si vyždímal z oblečení. V noci si hlavu překrýval košilí, aby ho hmyz neobtěžoval. Rodina se o veterána začala strachovat.

Veterána našla exmanželka

Po čtyřech dnech ho pak konečně našla exmanželka. „Byl tam úplně sám. Snažil se využít vše kolem sebe,“ řekl zprávám NBC News mužův syn Miles Ceplecha. Přivolaná policie a záchranáři dostávali veterána zpod stromu dvě hodiny. Teprve poté mohl být převezen letecky do nemocnice. Jeho nohy jsou ve špatném stavu, ale podle doktorů o ně nepřijde. „je to opravdový přeživší,“ jsou závěrečná slova na GoFundMe.

Umírající matka (†31) před smrtí udala vraha svých tří malých dětí: Upálil je jejich vlastní otec!Také přečtěte

Architekt Osamu Okamura: Město tvoří lidé, nikoli domy

Kniha Město pro každého je vaší prvotinou. Určena je starším školákům, ale leccos v ní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *