Web zprávy

K-Jarmark slaví první narozeniny | Blesk.cz

Kvalitu potvrzuje ocenění Volby spotřebitelů

Ať už sáhnete po uzeninách, mléčných výrobcích, minerálkách nebo třeba pečivu, vždy si domů odnesete produkty špičkové kvality a chuti. K-Jarmark nabízí výrobky, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Potvrdili jste to i vy, spotřebitelé, v anketě Volba spotřebitelů 2020, kde řada smetanových jogurtů a podmáslí s kefírovými a acidofilními mléky K-Jarmark získaly ocenění Nejlepší novinka roku. Už v loňském roce byl střednětučný jogurt K-Jarmark s příchutí třešeň oceněn titulem Dětská chuťovka, o jejímž udělení rozhodují ti nejpřísnější kritici, samy děti.

Vítězové letošní Volby spotřebitelů 2020

Vítězové letošní Volby spotřebitelů 2020

Autor: Kaufland Česká republika

Poctivá česká klasika

V regálu s uzeninami K-Jarmark najdete trvanlivé salámy, například Lovecký salám, Poličan nebo Paprikáš, které zůstávají věrné původním recepturám, bez přidaných barviv a látek zvýrazňujících chuť nebo vůni. Navíc šunka či slanina vás nalákají svou neodolatelnou vůní a plnou chutí. Špekáčky značky K-Jarmark nesou pečeť Zaručená tradiční specialita. Obsah masa, sádla a dalších ingrediencí je dokonale vyvážený, aby po opečení nad ohněm nebo ugrilování zůstaly šťavnaté a plné masové zauzené chuti. A pokud nebudete grilovat, jsou skvělé i naložené v octovém nálevu s cibulí a kořením jako utopenci.

Novinky v čerstvých pultech

Nyní se K-Jarmark nově představí i v čerstvých pultech s lahůdkami, uzeninami a sýry. Vyzkoušet můžete bramborový či vlašský salát nebo 30% Eidam. Z uzenin doporučujeme Vinohradskou šunku, šunkovou klobásku ve vepřovém střívku nebo selskou tlačenku. Nakupujte v Kauflandu pochoutky jako z tradičního jarmarku.

Nově najdete značku K-Jarmark i v čerstvých pultech

Nově najdete značku K-Jarmark i v čerstvých pultech

Autor: Kaufland Česká republikaTaké přečtěte

Ani jediný případ. Deseti ostrovním národům se koronavirus vyhýbá

Deset ostrovů zavedlo hned na začátku pandemie striktní pravidla — uzavřely hranice a zavedly například …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *