Web zprávy

Kácov: Malý chlapec jel na přívěsu na pytlích brambor

O nepochopitelném hazardu s dětským životem, informovala televize Prima. Na co mysleli rodiče chlapce, když chlapečka nechali jet na přívěsu, se normální člověk jen těžko dovtípí.

Školáka (†11) roztrhali dva medvědi: Kvůli holkám před nimi frajeřil v kleci

Lekla jsem se, jak tohle může nějaký rodič udělat dítěti. Bylo mu tak maximálně 6 let,“ uvedla autorka videa Nikola Strasserová. Ve stejném šoku byla i její maminka, která nevěřila vlastním očím. Onen řidič s vozíkem a nezajištěným dítětem před nimi jel dlouhou dobu v serpentinách z Kácova.

Nejel pomalu ani nějak opatrně. Chlapec podle svědkyň celou dobu mával a ukazoval, jednou rukou se přidržoval popruhu, který na vozíku měl udržet pytle s braborami.

Chlapec zmizel z dohledu

Jaký osud chlapce nakonec potkal, je nejasné. Rodině Strasserových totiž vůz táhnoucí přívěs zmizel z dohledu. Snad se chudáčkovi malému nic nestalo. Že mu jde o život, si ve svém věku určitě neuvědomil.

Velice dobře si to ale uvědomuje dopravní expert Igor Sirota, který celou věc odsoudil. „Riskuje zdraví toho dítěte. Když si představíte, že ten vůz bude muset zastavit, zabrzdit, že se bude muset vyhnout, že se tomu vozíku něco stane,“ řekl TV Prima.

O nebezpečí promluvila i mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. „V tomto případě se můžeme domnívat, že by mohlo dojít od lehkých odřenin a pohmožděnin až po velmi vážné úrazy s trvalými následky, které by mohly skončit dokonce i smrtí.“

Chlapec (†14) spáchal sebevraždu: Zemřel rok poté, co mu rakovina vzala maminkuTaké přečtěte

PŘEHLEDNĚ: Omezení pohybu mezi okresy a zavírání škol i školek. Jaká opatření čekají Česko? | iROZHLAS

Česko kvůli epidemii koronaviru čeká od pondělí výrazné zpřísnění opatření. Lidé nebudou moct, až na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště