Web zprávy

Kateřina Marie Fialová přiznala rozchod! Je zase sama

Když člověk není šťastný, nezbývá než sebrat všechny síly a prostě jít dál. To si zjevně řekli někdejší partneři Kateřina Marie Fialová s Liborem Matoušem a dali si navzájem svobodu.

Kateřina Marie Fialová

„Nikoho nového určitě nehledám. Nechci ani hledat a přivolávat si to. Když se totiž zamiluju, jde ta práce pryč a koukám se jenom na toho dotyčného. Chci být sama a užívat si práce,“ je přesvědčená Kateřina Marie Fialová, která rozchod s partnerem i své momentální citové rozpoložení přiznala webu Super.cz.

Mladičká herečka známá i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, v němž si zahrála dceru Simony Krainové (47), rovněž přiznala, že rozchod s partnerem nebyl výsledkem žádného chvilkového impulzu. Rozhodnutí ukončit vztah s Liborem Matoušem, jehož znají především fanoušci televizního seriálu Ulice, bylo výsledkem delšího uvažování a přemýšlení. „On je teď v Brně a já v Praze. Řekli jsme si, že uvidíme, co se bude dít, máme takovou koronu ve vztahu,“ nechává zjevně mírně pootevřená pověstná zadní vrátka tmavovlasá herečka.

VIDEO: Kráska z Ordinace Kateřina Marie Fialová: Řidičák nemám, ale ráda se vozím! 


Kráska z Ordinace Kateřina Marie Fialová: Řidičák nemám, ale ráda se vozím! Markéta Reinischová

Zdraví i kariéra! Co dohnalo Erbovou, Buzkovou či Dolly Buster ke zmenšení prsou?

Ať už to ale dopadne jakkoli a vztah se případně podaří zase slepit, či to zůstane tak, jak to je teď, Kateřina se hodlá co nejvíc věnovat práci. Kromě účinkování před kamerou se totiž pohybuje i na muzikálových prknech. „Chci být sama a užívat si práce, dokud je. Dokud nám zase divadla nezavřou,“ zakončila své přiznání Kateřina, představitelka hlavní role v muzikálu Cikáni jdou do nebe.  

VIDEO: Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře! 


Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře! Markéta Reinischová

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Jiří Menzel

Premiéra odhalila nové milence?Také přečtěte

Rus duchapřítomně unikl nehodě. Včas začal couvat

Vjet v zimě na silnici zledovatělou do té míry, že se z auta stanou neovladatelné …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *