Web zprávy

Ketamin v Thajsku: Zabil Striptérk (†21) a modelka (†24)

Všechny z obětí se účastnily drogových dýchánků, většinou v zábavní oblasti Patpong v sousedství Bang Rak. Právě tam policie provádí zátahy. Je velmi pravděpodobné, že droga pochází od jednoho dealera nebo skupiny dealerů z Bangkoku. Podle webu Thai Examiner nejde o čistý ketamin.

Ketamin je smíchaný s dalšími drogami

Droga, které se přezdívá v Thajsku „mléko v prášku“ není distribuovaná v čisté formě. A to je to nejhorší, protože se stává mnohem nebezpečnější pro lidské zdraví. Thajský ketamin je údajně smíchaný s heroinem, metamfetaminem a prášky na spaní. Tento koktejl je nesmyslný a smrtící.

Moje máma (†69) byla kokainová kmotra, vypráví syn. Mafiánku se jměním 34 miliard popravili

V posledních dnech zabil minimálně devět lidí. V neděli 10. ledna byla v patpongském red-light distriktu nalezena mrtvá striptérka Panipak Chantawarawaraková (†21). Předávkovala se ketaminem. Její teta Sarinthip Darathipová (41) je smrtí neteře velmi zarmoucená.

Teta nevěděla, že neteř bere drogy

Moje příbuzná pracovala v Patpongu jako tanečnice. Pronajímala si pokoj se svým přítelem. Nevěděla jsem, že ráda bere drogy. Jsem v šoku. Je to tak smutné,“ prohlásila podle agentury profimedia.cz. Další z mrtvých dívek Sutthinee Mettajitová (†24) pracovala jako modelka.

Z ubodání boxera Petra (†45) obviněná manželka promluvila: Prožívala jsem si s ním peklo!

Mrtvou ji našli v Sathornu. Poručík Jirayu Piturakwong prohlásil: „V posledních 24 hodinách bylo nahlášeno několik smrtí, které jsou spojeny s drogou. Symptomy jsou v každém případě velmi podobné. Každá oběť byla převezena do nemocnice na soudní pitvu.“

Přežije a bude mluvit?

Ta určí, o jakou látku šlo a zjistí i příčinu smrti. Jedna z obětí je v kritickém stavu a my ji vyslechneme, pokud se dostane do stabilizovaného stavu,“ dodal. Jde o Touchchaie Klomjaie (22), který byl zrovna se striptérkou Panipak, ale na rozdíl od ní předávkování nebezpečnou drogou přežil. Zatím.

Šokující svědectví o zakladateli Playboye: Sex s Hefnerem trval minutu, dával nám sedativa!

Video: Jak se shánějí drogy na dark webu:Také přečtěte

Ministr zahraničí Petříček: Spolupráce s hnutím ANO po volbách? Nedovedu si to představit | iROZHLAS

Sociální demokracii čeká v dubnu souboj o to, kdo stranu povede do říjnových parlamentních voleb. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště