Web zprávy

Kladno: Pěstírnu marihuany policisté vycítili na sto honů

V sobotu hlídka kladenské dopravní policie kontrolovala ve Stochově osobní automobil. Když policisté vystoupili z auta, doslova jim nafackoval nepříjemně výrazný zápach marihuany.  

Kdo je misska, která se vybourala s šéfem parlamentu? Mirka ví, jak rozbušit mužská srdce!

„Jelikož cítili stále tento odér, vydali se, po ukončení kontroly zastaveného vozidla, pátrat, odkud pochází. Prošli celou ulici, kde byla marihuana nejvíce cítit, a po chvíli našli v u jednoho z domů ve Švermově ulici otevřené střešní okno, ze kterého se vinul výše zmiňovaný pach,“ popisuje mluvčí Michaela Nováková. 

Když muž z domu policisty uviděl, zavřel okno. To ale policisty neodradilo. Zazvonili na zvonek a po chvíli přišel k brance muž s rouškou. Policistům řekl, že je covid pozitivní a zároveň potvrdil domněnku policistů, že uvnitř skrývá zakázanou bylinu v množství víc než malém.

Šílená smrt manželů: Zabily je nakládané okurky! Děti chodily tři dny kolem mrtvol

Za dodržení bezpečnostních opatření byl muž (64) ztotožněn. V domě měl usušené rostliny, ve skleníku za domem pak dalších sedm rostlin velkého vzrůstu. „Na místo byl cestou operačního střediska přivolán výjezd služby kriminální policie a vyšetřování, který si  případ převzal. Rostliny byly převezeny kriminalistickým technikem k odborné expertíze,“ dodala mluvčí.

Policie nález prošetřuje jako přečin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Hrozí muži až pětileté vězení.  

Mladík (†15) 14 let po smrti nejeví známky rozkladu: Lékaři popsali jeho poslední okamžikyTaké přečtěte

Energie dotáhla dvoubrankové manko, na body nedosáhla

Ve 37. kole hokejové extraligy se Bílí Tygři postavili na domácím ledě karlovarské Energii. Liberec dvakrát …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *