Web zprávy

Kolín: Policie vyšetřuje drsnou rvačku dvou školáků

Kolínská policie se zabývá videem, na kterém jsou vidět dva školáci. Rvačku natáčeli kamarádi, jeden z nich, v bílém pruhovaném tričku, svého protějška svalil na zem a mlátil ho hlava nehlava! 

Video, u kterého se nestačíte divit, koluje po sociálních sítích. Dva mladíci se pravděpodobně nepohodli a rozhodli se to vyřešit pěstním soubojem.

Hubenější mladík v bílém tričku sází jednu ránu pěstí za druhou. Pak ho svalí na zem, rychle se postaví na kolena a začne ho bezhlavě mlátit do oblasti hlavy a obličeje.  

Svatba skončila brutální vraždou: Nevěstu na hostině ubil žárlivý novomanžel!

Intenzita ran se postupně zvyšuje. O kousek dál ale celou dobu stálo několik přihlížejících školáků, nikdo však nezasáhl a nesnažil se souboj ukončit, tolik ran do hlavy a obličeje může způsobit vážná zranění. V jednom se ale nakonec hnulo svědomí a přeci jen ke dvojici šel.

Na případ upozornila televize Nova. Co se ale dělo potom, co ke dvojici hoch přišel, nebylo vidět. Případem se ale zabývá i policie. Mluvčí Martina Fejfarová ale uvedla, že vzhledem k věku nebudou sdělovat jakékoliv informace.  

Vzpěračku Annu nechtěli pustit do letadla, dokud neprokáže, že je žena: Nečekaná reakce fanoušků!

Všichni zúčastnění mají být žáky 6. ZŠ v Kolíně. A navíc nejde o první takový případ. „Opakovaně, už vlastně od první třídy, máme problémy s tím, že se tahle škola k tomu špatně staví,“ uvedla anonymně jedna z maminek. Děti si prý o polední přestávce dělají, co chtějí.

Ředitel 6. ZŠ Kolín ale veškerá nařčení a obvinění odmítá.Šikanu na škole dlouhodobě řeší. „Toto tvrzení považuji za lživé a urážející,“ uvedl pro Novu s tím, že jakékoliv incidenty mimo školu nejsou v její kompetenci.  

Auto našli nad ránem na střeše: Uvnitř zemřel mladý řidičTaké přečtěte

Hrozí mrazy až minus 18, varují meteorologové

Výstraha před velmi silným mrazem platí od nedělních 20 hodin do pondělních 10:00 pro Olomoucký, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *