Web zprávy

Koronavirus a sociální odstup: Syn nesměl na pohřbu utěšit mámu

„Všem jsem dal najevo, že v nějakém bodě pohřbu budu potřebovat ukonejšit svou maminku,“ řekl Craig Bicknell (43) z Milton Keyes webu BBC. „Když jsem viděl, jak se zhroutila tak, jak se zhroutila, začal jsem jednat a dal ruku kolem ní,“ dodal.

Porušení nařízení sociálního odstupu

K mamince si prostě přisedl i s židlí a narušil tak nařízení o sociálním odstupu. To samé chtěl udělat i bratr Paul Bicknell, ale do místnosti, kde měli podle nařízení sedět všichni dva metry od sebe, vešel zástupce rady obce a začal protestovat.

Teprve patnáctiletá Karin zemřela na koronavirus! Lékaři potvrdili smutnou pravdu

Obávám se, že je budete muset dát zpět. Nemůžete hýbat s židlemi, bylo vám to už řečeno,“ prohlásil na adresu truchlících příbuzných, kteří se chtěli semknout v těžké chvíli. Bohužel nemohli. „Byla tak zranitelná, ztracená a rozrušená,“ popsal stav mámy Craig.

Zastavte obřad!

Mohu sedět v restauraci, mohu sedět v hospodě, mohu bydlet v jejím domě…  Ale když chci mámu obejmout na tátově pohřbu, přiběhne muž uprostřed obřadu, křičí ‚Zastavte obřad!‘ a rozdělí nás. Zničující den se stal ještě horším,“ dodal pak Daily Mailu.

Bratr (†20) a sestra (†22) zemřeli na koronavirus během 11 dní. Zdrcená matka připravuje dva pohřby

Video ze smuteční síně se později dostalo na sociální síť. Tam vzbudilo pochopitelně velké pozdvižení. Lidé soucítí s rodinou a jsou pohoršeni jednáním zástupce rady, který se podle nich zachoval naprosto necitlivě.

Ojedinělý incident

Je mi líto, že to musel Craig zažít, toto není normální zážitek, který vidíme každý den. Myslím, že jde o ojedinělý incident,“ prohlásila Melanie Hannibalová z Národní asociace pohřebních ředitelů ve Východní Anglii s tím, že zaměstnanec jen dodržoval nařízené směrnice.

Mladá máma porodila dvojčátka a vzápětí zemřela na koronavirus: Otec na ně zůstal sámTaké přečtěte

Goišák je po škaredém zranění zpět. Vypadalo to blbě, přiznal

Symbolicky proti týmu, který v druholigovém finále v roce 2015 potopil rozhodujícím gólem bruslí, prožil vítězný návrat do …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *