Web zprávy

Koronavirus: Covidiot nechtěl nasadit roušku, rozjel bitku v letadle

„Cov-idiot“, tak by se dal nazvat muž, který si odmítl navléct roušku na palubě letadla americké společnosti Allegiant Air. Posádce letadla se snažil namluvit, že ochranný štít k zamezení zákazy stačí. Jeden z přítomných pasažérů to nevydržel a napadl jej. Protirouškový „hrdina“ byl z paluby letadla vyhozen.

Incident se odehrál na palubě letu z arizonského města Mesa do utažského Prava. Letuška před vzletem vyzvala pasažéra s ochranným štítem, aby si zakryl ústa a nos. Ten ale prostou výzvu neuposlechl. „Měl štít na obličej a odmítal si pod něj vzít i textilní roušku,“ dodává pasažérka Rylie Lansfordová sedící v řadě před provinilcem.

Farářka Nikole změnila profesi: Jako striptérka je prý mnohem šťastnější

Letuška si měla výtržníka pamatovat z letu den předtím, kde se s ní pohádal o stejné žádosti k zakrytí obličeje. Mezitím se zvedl muž sedící ve stejné řadě jako Lansfordová a vykřikl: „Slyšel jsi už o covidu?“ Muž byl rozhořčený i kvůli tomu, že letěl za svou matkou do hospicu. „Cítila jsem, že se něco semele,“ dodává pasažérka.

Pěstní zápas se spustil poté, co se posádka „cov-idiota“ snažila vyvést z letadla. Lansfordová ihned vyskočila ze svého místa a bitku natočila a ihned nahrála na svůj instagramový účet. „Odmítače“ zpakoval až přítomný důstojník zasahující mimo svou službu. Druhý zápasník mohl zůstat na palubě divadla, ale byl přesazen na jiné místo.

Vzpěračku Annu nechtěli pustit do letadla, dokud neprokáže, že je žena: Prozradila, proč už nemá prsa

Policejní vyšetřovatel Jason Flam médiím sdělil, že z letadla vyvedený rváč se jmenuje James Honaker (52) a posádku „konfrontoval poté, co byl po několikáté požádán si nasadit roušku.“ Když mu další cestující řekl, ať letušku vyslechne a letadlo může vzlétnout, Honaker mu odpověděl, ať „se do toho nes***“.

Honaker v minulosti čelil již několika přestupkům z výtržnictví. Po krátké hádce udeřil dalšího cestujícího loktem do hlavy a obvinil jej, že kvůli němu musí opustit palubu letadla. Když byl provinilý pasažér vyváděn, pohádal se cestou ještě s dalšími cestujícími. „Informace o dodržování hygienických pravidel jsou známy všem našim klientům. Cestujícím nabízíme roušky i na místě,“ uvedl mluvčí letecké společnosti. Snad si to pro příště bude „hrdina“ pamatovat.

Babi, už jsem tady! Klučina (11) šel za osamělou babičkou pěšky 2 800 kmTaké přečtěte

Moskva láká na Hitlerova krokodýla

Vycpaný aligátor Saturn je novou atrakcí moskevského státního Darwinova muzea, které otevřelo v rámci rozvolňování koronavirových …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *