Web zprávy

Koronavirus: Jaroslav (60) porazil covid pomocí kysaného zelí!

Jaroslav ze Slovenska začátkem března, těsně předtím, než země provedla rozsáhlá bezpečnostní opatření kvůli pandemii covid-19, onemocněl. Šedesátiletý muž je přesvědčen, že prodělal koronavirus, jelikož se u něj projevily všechny příznaky. Podle něj je covid-19 obyčejná chřipka, kterou vyléčil kysaným zelím!

Jaroslav ze Slovenska se začátkem března necítil dobře. Bylo to těsně předtím, než Slovensko kvůli stoupajícímu počtu nakažených novým typem koronaviru covid-19 provedlo řadu bezpečnostních opatření, aby předešlo šíření pandemie. Šedesátiletý Jaroslav je přesvědčen, že sám prodělal koronavirus a podle něj se jedná jen o horší průběh chřipky.

Ze svatební párty obří ohnisko: Nákaza se dostala do věznice i k seniorům, sedm mrtvých

„Toto bylo zvláštním tím, že nějak pomaličku na mě šly ty teploty, já jsem se v pondělí začal cítit trošku nesvůj, že na mě něco leze,“ uvedl pro slovenský zpravodajský web Netky.sk Jaroslav s tím, že v úterý se jeho stav rapidně zhoršil. Začal mít teploty, které neustále stoupaly, až mu teploměr naměřil 39,6! „Lil ze mě pot, nemohl jsem skoro zvednout ruce, klouby, záda, neskutečně mě všechno bolelo,“ dodal Jaroslav s tím, že se rozhodl navštívit lékaře. Jaroslav bojoval s vysokými teplotami čtyři dny. Během boje s koronavirem zhubl tři kila. Pomohla mu až šťáva z kysaného zelí!

Pacienti s plicní fibrózou jsou covidem-19 ohroženi nejvíc. A trpí depresí z izolace

„Zajímavé na tom je, že jsem neměl žádné léky, jediné, co jsem v uvozovkách bral, byla šťáva z kysaného zelí,“ uvedl Jaroslav s tím, že poté, co se zbavil vysokých teplot, objevily se další příznaky, jako suchý kašel a tlak na průduškách. „Asi desátý den jsem už byl fit. Už bylo všechno v pořádku, žádné následky,“ popsal Jaroslav a dodal, že se obával, že se koronavirem nakazí i jeho přítelkyně, která ho po celou dobu ošetřovala, ovšem nikdo z jeho blízkých koronavirus nedostal. „Normálně se navštěvujeme, všechno je v pohodě. Je to jako obyčejná chřipka, není to nic, absolutně nic jiného. Normální nemoc provázená teplotami. Běžné příznaky normální teploty,“ uzavřel Jaroslav.Také přečtěte

Regulace EU roamingu má trvat déle. Komise navrhuje dalších deset let

Letos v červnu to budou čtyři roky od zavedení regulace roamingových služeb na území unijních …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště