Web zprávy

Koronavirus na Slovensku: Proč zemřela mladá Karin?

Nejenom Slovensko šokovala smrt teprve patnáctileté Karin z Nitry, která měla pozitivní test na koronavirus. Všechny případ zděsil. Nyní jsou známé výsledky pitvy mladého děvčete. Co ji zabilo?

Samotná nemocnice potvrdila, že děvče mělo pozitivní test na koronavirus. „Můžeme potvrdit, že jsme během víkendu přijali na Kliniku dětí a dorostu polymorbidní pacientku se závažnými chronickými nemocemi, která byla pozitivně testovaná na covid-19. Následně byla přeložená na Infekční kliniku, kde zemřela. Přesnou příčinu úmrtí bude možné určit až po pitvě zesnulé,“ uvedla mluvčí Fakultní nemocnice Nitra Tatiana Kubinec.

Děsivá realita ve Španělsku: 5 minut na pohřeb!

Deník Nový Čas zjistil, že děvče trpělo více závažnými onemocněními. To potvrdil i ministr zdravotnictví Marek Krajší. „Mohu to potvrdit. Šlo o děvče, které mělo i jinou závažnou základní diagnózu a byl tam i velký stupeň obezity, což je v tomto případě vysoký rizikový faktor, u kterého je covid-19 diagnostikovaný,“ potvrdil ministr. Rodina Karin už dostala pitevní zprávu, která určila příčinu smrti. Stojí v ní, že dívka zamřela na kardiovaskulární onemocnění.

Lékař pacienta (†44) zemřelého na covid-19: „Nedalo se mu pomoci.“ Pustí nakaženého taxikáře z VFN domů?Také přečtěte

Na covidovou laboratoř v Oxfordu zaútočili hackeři

Hackerský útok, který se odehrál zřejmě v polovině února, cílil na oddělení strukturální biologie, které …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště