Web zprávy

Krajina ve stínu: Pavel Nový ignoroval nařízení vlády!

Pavel Nový nepatří mezi osobnosti, které by vyhledávaly kdejakou akci – když se však ve společnosti objeví, dokáže bavit všechny okolo sebe. Nejinak tomu bylo i na promítání ambiciózního dramatického snímku Bohdana Slámy (53) Krajina ve stínu, kde Nový ztvárňuje jednu z hlavních postav. Nejenom, že oblíbený herec v předsálí kina Lucerna sršel energií a humorem, ale ženy se mu doslova a do písmene vrhaly kolem krku – jako například herečka Hana Vagnerová (37).

První záběry: Historický epos Bohdana Slámy se vrací do období války

Nový, jenž je známý svou láskou ke koupelím v ledové vodě, byl sice hvězdou celého večera, pak v pozdních hodinách nakonec uznal, že je čas z afterparty zamířit domů. Tam na něj čekala jeho manželka, s níž mimochodem strávil neskutečných 52 let společného života. Vyrazil tedy do potemnělých pražských ulic, a jako jeden z mála nevyužil služeb taxi – naopak, pěkně si počkal na tramvaj. A v ten moment došlo k nečekané rebelii proti vládním nařízením!

VIDEO: Pavel Nový: Každý, kdo má řidičák 30 let si myslí, že je zkušený. Měl by ale trénovat


Pavel Nový: Každý, kdo má řidičák 30 let si myslí, že je zkušený. Měl by ale trénovat Blesk – Nikola Forejtová

Herec se totiž rozhodl cestovat hromadnou dopravou bez roušky – tu si nechal volně pověšenou kolem krku a vůbec se ji neobtěžoval nasadit! Zda si ji natáhnul až v průběhu jízdy, to už nevíme, než však zmizel z dohledu, nikterak se proti možné nákaze virem covid-19, který znovu (a tím spíše v hlavním městě) nabývá na síle, nebránil. Že by si to v daný okamžik bohužel jen neuvědomil?

Přestože má díky otužování jistě velice tuhý kořínek a imunitu, s níž rozhodně neotřese nějaká rýmička, měl by si možná uvědomit, že ve svém věku se už nachází v rizikové skupině lidí, pro které by mohlo být koronavirové onemocnění fatálním… A ruku na srdce, byla by ho přece škoda!

Pavel Nový

VIDEO: Pavel Nový získal v roce 2018 svého prvního Českého lva: Zavzpomínal na sex před kamerou!


Pavel Nový získal v roce 2018 svého prvního Českého lva: Zavzpomínal na sex před kamerou! David Turek, Lukáš Červený

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Premiéra odhalila nové milence?Také přečtěte

Jsou to jen spekulace. Nemusela mít milence, hájí Němcovou její praprapravnučka

Výrazné oči a tmavé vlasy dělaly z Boženy Němcové výjimečně krásnou a žádoucí ženu. Zdědila …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *