Web zprávy

Krajta chtěla v Thajsku sníst roční miminko

Nezvaná návštěva se odehrála v provincii Samut Prakan ve středním Thajsku 31. srpna. Kitiya Namyongová uslyšela svého ročního synka plakat, a tak ji napadlo, že má hlad a šla ho nakrmit.

Když dokojila, všimla si, že se něco hýbe uvnitř moskytiéry, kde dítě předtím spalo. To ji zaujalo, protože rodina nechová žádné domácí mazlíčky.

Pak si všimla, o co jde a dala se do křiku. Na postel se totiž právě plazila třímetrová krajta.

Kitiya je přesvědčená, že se had snažil dostat právě k jejímu synovi a sníst ho. „Ještě, že jsem tam byla, jinak by mého synka opravdu mohla krajta sníst,“ svěřila se se svým zážitkem agentuře AP.

Hada lovili celou hodinu

Kitiyin křik zároveň přivedl do místnosti jejího manžela, který šel zjistit, co se děje. Samran Nilkeaw zareagoval okamžitě, nejprve dostal hada z místnosti a pak se ho s pomocí sousedů pokusil chytit.

„Slyšel jsem, jak žena volá o pomoc, když jsem vešel dovnitř, uviděl jsem krajtu. Chytil jsem ji za ocas a s pomocí sousedů ji chytil do pytle,“ podělil se o zážitek.

Chytání krajty do pytle jim prý zabralo celou hodinu. Nakonec se ale vše podařilo a další den ráno hada odvezli daleko do lesa, pryč od vesnice, kde ho vypustili na svobodu.

Také přečtěte

Nákup ojetiny s malým turbomotorem od VW: čtyřválce 1,2 TSI se nebojte

Trend zmenšování objemů motorů, snižování počtu válců a aplikace přeplňování jsme si již zvykli označovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *