Web zprávy

Která cesta je nejlepší? Mapy.cz nově nabídnou alternativní trasy

Nová funkce alternativního plánování je k dispozici prostřednictvím serveru Mapy.cz na počítačích i noteboocích, ale také na chytrých telefonech a počítačových tabletech. Podporovány jsou přitom platformy Google Android a iOS.

Možnost výběru ze dvou až tří různých tras má lidem pomoci s orientací na cestě, zároveň je ale může inspirovat k objevování nových tras – a to ať jdou pěšky, nebo jedou autem. Tato novinka je totiž dostupná pro všechny druhy dopravy a přepravy, které jsou na Mapy.cz k dispozici.

„Chceme dát lidem možnost vybrat si tu nejvhodnější cestu podle svých preferencí, nebo alternativní trasu doporučíme uživatelům sami na základě aktuální dopravní situace, na kterou výběr cesty také reaguje,“ komentoval novinku Jakub Faifer, produktový manažer Mapy.cz.

Mapy.cz využije měsíčně až 2,3 milionu lidí. Služba dovoluje v první řadě lidem vyhledat atraktivní cíle v místě jejich okolí, zároveň ale poskytuje dopravní informace a tipy na zajímavé výlety. Samozřejmostí je i doporučování nejbližších restaurací, hotelů nebo zastávek městské hromadné dopravy.

Alternativní trasy na Mapy.cz

Foto: Mapy.cz

Také přečtěte

Hamšík z Číny zpět do Slovanu? Nevím, kde se to bere, reagoval šéf klubu

Ano, čínské kluby, které si donedávna žily megalomansky, mají finanční problémy. Liga ztrácí podporu vlády, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště