Web zprávy

Kuriózní honička za Prahou: Řidič v Měchenicích „uplaval“ strážníkům a ztratil se ve skalách

Zpět
na

Nadmíru adrenalinový zážitek mají za sebou řidiči, kteří v pátek odpoledne cestovali mezi Prahou a Měchenicemi. Právě v tomto úseku totiž strážníci pronásledovali řidiče mercedesu, který jel nebezpečně vysokou rychlostí. Když se naboural, nezdráhal se vlézt do Vltavy a přeplavat ji na druhý břeh. Nyní po něm pátrají jak obecní, tak i státní policisté.

K honičce došlo v pátek ve večerních hodinách konkrétně mezi Vestcem a Měchenicemi ve směru na Jíloviště. „Podle prvotních informací od Obecní policie Vestec víme, že tamní strážníci pronásledovali mercedes stříbrné barvy pro překročení rychlosti,“ sdělila Blesk.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zhruba na úrovni měchenické vlakové stanice se měl řidič lehce nabourat, načež nechal vůz vozem a začal rychle pádit k řece. Do té se nerozpakoval vlézt, aby se strážníků zbavil.

Přes 10 let zážitků, poznatků a vzpomínek na nejrůznější případy, které musel řešit, má za sebou strážník městské policie Michal Mihalka.

„Řeku přeplaval a strážníkům, kteří za ním vstoupili do Vltavy, se na druhém břehu ztratil z dohledu ve skalách,“ líčí Richterová. „Po dotyčném řidiči tak nyní vedou pátrání jak strážníci, tak i policisté.“Také přečtěte

ONLINE: Pavlenka, Gebre Selassie či Darida. Češi v akci v bundeslize

Kingsley Coman (vzadu v červeném) z Bayernu právě skóruje do sítě brankáře Jiřího Pavlenky. Vlevo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *