Web zprávy

Kylie Mickens (†5) zemřela, když vážila pouze 3 kilogramy

K děsivému a těžko pochopitelnému případu týrání dítěte došlo v americké Georgii. Otec Jerrail (31) a matka Porscha (29) Mickensovi byli obviněni z vraždy vlastní dcery. Když jejich dítě Kylie (†5) našli policisté, vážilo jen 3,17 kilogramu!

Po převozu do nemocnice Kylie zemřela. Lékaři už pro ni nemohli nic udělat. Vážila totiž jako novorozenec a neměla nejmenší šanci přežít. Policisté přitom prohlásili, že takto děsivý případ týrání dosud neviděli, uvedl Daily Mail.

Rodiče skončili za mřížemi

Rodiče byli zatčeni a zůstávají ve vazební věznici bez možnosti propuštění na kauci. Obviněni byli kromě vraždy prvního stupně i z obzvlášť závažného případu týrání. Dívenka byla přitom postižená a byla odkázaná na pomoc ostatních.

Jezdkyně (†16) se oběsila v lese po hádce s mámou: Vyčetla jí, že jela na poníkovi příliš rychle

Pitva potvrdila to, co bylo nad slunce jasné. Kylie zemřela na dehydrataci a podvýživu. „Trpěla vzácnou chorobou. Prognóza byla, že bude žít maximálně pět let. I přes to jsme prožili zázrak, když jsme si s ní mohli užít 5 let,“ uvedla babička na facebooku.

Proč nikdo nezasáhl dříve?

V postu na sociální síti také babička uvedla, že vybírá peníze na pohřeb své vnučky. Na případ týrání dívenky se přišlo, když jí vzali rodiče do nemocnice. Jak je ale možné, že ji lékaři propustili s rodiči opět domů, není jasné…

Holčička (†8) se uskákala na trampolíně k smrti: Na pohřbu ji máma viděla poprvé po čtyřech letechTaké přečtěte

Úředník finančního ředitelství dostal devět let za korupci, vinu odmítl

Za zneužití pravomoci úřední osoby a přijetí úplatku v pátek pražský městský soud potrestal Jiřího Junga devíti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *