Web zprávy

Lela Ceterová vytasila obří dekolt! A setkala se s ex Vémolou

V poslední době byla silikonová blondýnka až moc při zemi a své bujné poprsí ukrývala pod tričky nebo rolákem. Naštěstí pro její mužské fanoušky jí to dlouho nevydrželo a pochlubila se fotkou z focení do magazínu. 

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Když jsem uviděla tuto fotku, až slza mi vyběhla. Ty šaty jsou nádherné a cítila jsem se v nich jako z pohádky. Zažila jsem krásné focení a zároveň relax. Děkuji,“ okomentovala snímek Lela Ceterová,oblečená do modelu známé slovenské návrhářky Jany Pištějové. Její bohatě vyšívané šaty si oblíbila ostatně iAndrea Verešová (40). 

Hodně jejích fanoušků překvapilo, že kývla na nabídku expartnera Karlose Vémoly (35) a byla hostem jeho talk show. „V první řadě neviděla jsem důvod proč bych tam jít neměla, když jsem byla v té době v Praze. Každé partnerství je náročná práce na sobě samém a já se snažím pracovat na sobě neustále. V neposlední řadě naše dítě je dítětem lásky, ať se děje cokoliv vlivem našich osobnosti či vnějších vlivů od lidí, kteří si potřebují užít svých pět minut slávy,“ vysvětlila svou účast v Karlosově pořadu. 

Lela s Karlosem se opět vídají

VIDEO: KARLOS SHOW: Podívejte se, jak Kraus usmiřoval Vémolu s Lelou


KARLOS SHOW: Podívejte se, jak Kraus usmiřoval Vémolu s Lelou iSport TV

Stále zůstáváme milujícími rodiči naší Lili. Tato skutečnost nám navždy otevírá cestu k vzájemné úctě, respektu, porozumění a také spolupráci v každém směru. Čas ukáže pravé hodnoty,“ dodala sexbomba. Ta se i s dcerou od bijce odstěhovala na konci srpna, protože už údajně měla dost jeho neustálých nevěr. 

VIDEO: Sláva ve Vémolandu! Terminátor slavil narozeniny a skončil v bazénu


Sláva ve Vémolandu! Terminátor slavil narozeniny a skončil v bazénu iSport TV

Další záběry z filmu Karel

Poslední rozloučení s Limonádníkem Karlem Fialou

Petr Čtvrtníček natočil kolegům vzkazTaké přečtěte

Předběžné opatření kvůli neočkované dívce bylo legitimní, konstatoval Ústavní soud

Podle ÚS existovaly důvodné obavy o zdraví děvčete a českokrumlovský soud postupoval podle zákona. Předběžné …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *