Web zprávy

Libor Bouček má covid-19! Jde do tuhého, přiznal Blesku

Poté, co moderátor zjistil, že je pozitivní na covid-19, oětovně vyzval lidi, aby virus nepodceňovali a byli k sobě ohleduplní. 

Libor Bouček

„Ta nemoc je nevyzpytatelná. V podstatě každý večer usínáte s odhadem, jestli vám bude lépe nebo hůř. A netrefíte se. Většinou. Bolest hlavy je u mě permanentní, bolí mě oči, čich kontroluju každý dvě hodiny u voňavky a spát šestnáct hodin není vůbec žádný problém,“ popisuje Bouček, jak u něj nemoc probíhá.

„Nemluvím o tom, abych vzbudil lítost. Měli bychom to směle překonat, ale vzhledem k tomu šíření, který je obrovský, je třeba skutečně zabezpečit zdravotnictví a rizikové skupiny. Až budou stovky nakažených denně, můžeme diskutovat nad konspiracemi, co hrdlo ráčí. Teď jde ale do tuhýho,“ napsal Blesku Libor Bouček a narážel svými slovy na ty, kteří stále nechápou, proč vláda přichází s přísnějšími a přísnějšími opatřeními.

VIDEO: Libor Bouček si missku vzal za manželku! Jakou radu má pro ty nezadané?


Libor Bouček si missku vzal za manželku! Jakou radu má pro ty nezadané? Markéta Reinischová

I když hodně přemýšlel, kde všude v posledních dnech byl, netuší, kde se nakazil. „Přesně jsem si vybavil svoje kroky pár dnů dozadu a vůbec nemám představu, ani na těch pár místech nebyli pozitivní.“ 

Virus má i jeho manželka Gabriela, ale ani tady si není ani jeden jistý, kdo koho nakazil. „Naštěstí nemá teplotu. Jak říkám – u nás žádný drama, ale může to bejt hustý! 

Jelikož na koronavirus neexistuje žádný lék, tak nejlepší, co mohou dělat, je užívat vitaminy. „Doplňujeme vitamíny A, C, D. Hodně tekutin, ještě víc tekutin, občas paralen, ale hlavně optimismus,“ říká Bouček. Netrvalo dlouho a na moderátora přede dveřmi čekaly dvě bedýnky se zeleninou. Jsou věci, které i skoro čtyřicátníka totálně rozsekaj. Děkuju, Vláďo!“ okomentoval zdraví prospěšný dar moderátor. 

Petr Čtvrtníček

Jak už ve svém ranním statusu naznačil, jediné, co ho děsí, je nezodpovědnost a kverulanství lidí. „Já nemám strach. Jsem velkej kluk. Mám jen obavu, že český ručičky a česká hlavička fakt nejsou cestou, jak vir porazit. A že si řekneme, že ani v tomhle se nevyplácí poslechnout doporučení.“

Libor s manželkou nastoupili do desetidenní karantény, takže na práci musí oba zapomenout. Kdo bude místo něj v ranním bloku na CNN? „My jsme se před třemi týdny rozdělili, minulý týden vysílala ráno Soňa Porupková, já v práci ráno nebyl, a měl jsem nastoupit v pondělí. Nenastoupil jsem a v práci je tak i dál Soňa.“ 

Další zásah covidu na Primě! Po Boučkovi onemocněla i Wolfová, televize už má náhradu.

VIDEO: Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček!


Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček! Markéta Reinischová

Strýc Kate Middletonové se obul do Sussexů. Držte huby, vzkázal jim

Barbora Mottlová

České celebrity otevřely dveře svých domácností  v charitativním kalendáři pro organizaci Cesta domů.Také přečtěte

Kde hledat pomoc při duševní krizi

Počet úzkostných a depresivních poruch vzrostl od jara až trojnásobně, zvýšilo se i riziko sebevražd. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *