Web zprávy

Libor Bouček má covid! Odložte kverulantství a kecy, vzkázal

„Je to tak. I mě dostihl ten vir. A to myslím, že jsem udělal maximum pro to, aby se to nestalo. Ale některý hry na schovku vyhrát nejdou. A nemáte je absolutně pod kontrolou,“ přiznal na svém instagramu oblíbený moderátor.

Libor Bouček se tvrdě navezl do Jana Hrušínského

„Nepíšu to jako přání soucitu a hledání síly – tu mám. I díky tomu, že nejsem doma sám. Píšu to především pro ty, kteří spíš řeší svůj komfort a osobní pohodu. Ta nemoc je nevyzpytatelná. V podstatě každý večer usínáte s odhadem, jestli vám bude lépe nebo hůř. A netrefíte se. Většinou. Bolest hlavy je u mě permanentní, čich kontroluju každý dvě hodiny u voňavky a spát 16 hodin není vůbec žádný problém,“ popisuje Bouček, jak u něj nemoc probíhá. 

„Ale o mě fakt nejde. Absolutně nejsem schopen vypozorovat, kde jsem k tomu mohl přijít. Není v silách nikoho trasovat tenhle způsob nárůstu. Přes 4000 je opravdu dost. My s manželkou s největší pravděpodobností budeme za devět dnů nadšeni z nabyté částečné imunity, ale věřte mi, že tuhle nálož bych svým starším kamarádům nepřál,“ varuje Libor a snaží se tak uvést na pravou míru veškeré současné dohady o tom, zda je covid opravdu takovou hrozbou, nebo se snad jedná jen o jakousi »rýmičku“, jak veřejností zaznívá.

VIDEO: Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě


Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„A největší starost mi dělají zdravotníci. Lékaři, sestry a ti, kteří vedou ten křehký, ale zcela nezastupitelný sektor. Ten se teď nemůže zastavit, i když by díky viru vlastně několikrát mohl. Logicky se šíří i tam. Jak si vykládám nouzový stav? Tak, že je to doba, kdy bychom měli odložit všechno kverulantství, kecy na sociálních sítích a zaručené informace z druhé ruky o tom, jak někomu netestovanému přišel pozitivní výsledek apod,“ apeluje tvář CNN Prima News.

„Každý z nás by měl minimalizovat možnost nákazy právě proto, aby obcházela všechny nemocnice. Protože dobrý to teda fakt není. Pojďme se těm teoriím a napadání sami sebe věnovat intenzivně po skončení nouzovýho stavu a až bude nárůst pod tisíc. A udělejme z toho národní sport, protože v tom jsme fakt světoví. Teď je to totiž nejen hloupý, ale i trapný. Ta nemoc je sakra nepříjemná pro skoro 40níka, umím si představit, co může udělat těm s větším rizikem,“ popisuje na sociální síti Bouček a doplňuje i rady, jak se mají lidé v současnosti chovat.

Ples jako Brno: Libor Bouček s manželkou Gabrielou

„Buďte opatrní. 3R. Omezte kontakt s rizikovou skupinou, usmívejte se na zivot, jezte vitamíny a sportujte, pokud to jde. A chytnete-li to….zůstaňte maximálně optimističtí!“ dodal ve středu ráno v příspěvku, pod nímž už se začaly hemžit první přání k brzkému uzdravení.

VIDEO: Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší


Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Nahá Simona Krainová ve vaně samotného krále

Premiéra Ivy Kubelkové v pořadu Showtime

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných tělTaké přečtěte

Trable cyklistického megatalentu. Evenepoel není fit, kolo zůstává v garáži

Toužil se vrátit hned v prvních závodech nového roku. Jenže cyklistický megatalent už několik týdnů …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *