Web zprávy

Libuše Šafránková o zesnulém Jiřím Menzelovi: Neztratili jsme ho!

Herečka, kterou proslavila především role Popelky, dojemně zavzpomínala na zesnulého Jiřío Menzela. „Byl úžasný, hravý, prostě báječný. Měl velkou trpělivost, kterou nám obětoval, když nás učil časovat gagy, aby z toho vyšel fór,“ vylíčila pro Radiožurnál Šafránková, která si pod vedením Menzela zahrála například ve snímcích Slavnosti sněženek či Vesničko má středisková.

Libuška Šafránková vypadala jako neviňátko, ve skutečnosti však odloudila partnera Nadě Urbánkové!

Ale pojila je spolupráce i na prknech, která znamenají svět. „Strávili jsme spolu strašně zkoušek v divadle. Byla jsem mladá holka, pro mě tohle byla úžasná škola. On spíš pípal, nebyl slyšet. Museli jsme být potichu, abychom slyšeli, co vůbec říká a co si myslí,“ promluvila o spolupráci, kterou si vyzkoušela například při tvorbě komedie Tři v tom.

VIDEO: Nejdojemnější video: Olga zveřejnila poslední záběry Jiřího Menzela (†82)


Nejdojemnější video: Olga zveřejnila poslední záběry Jiřího Menzela (†82). Instagram

V pozdějších letech spolupracovali například i na snímku Donšajni. „Procestovali jsme spolu kus Indie. Ne že bychom byli takoví cestovatelé, ale protože nelétala letadla. A potřebovali jsme se ze spoda dostat do Púne, kde měl přednášky ke studentům. Bylo to zábavné, opice nám skákaly na kapotu, on byl neukázněný, pořád plaval v bazénech a různých vodách, kam já bych si nikdy netroufla,“ vyprávěla Libuše, která už se veřejnosti spíše straní. O to jsou její slova vzácnější.

Zemřel Jiří Menzel

„Byla to unikátní osobnost. Pořád chci doufat, že měl svoje žáky na FAMU a kolem sebe spoustu lidí, kteří se od něj učili a kteří měli hodně co nasát z jeho osobnosti. Já doufám, že jsme ho neztratili,“ dodala pohnutě pro Radiožurnál oblíbená herečka.

VIDEO: Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola


Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola. Bára Horáková, Lukáš Červený

Jiří Menzel

Kristýna Leichtová a její fotka 18 minut před tím, než dcera přišla na svět.

Shannen Doherty nevypadá nemocně, ukázala se v plavkách a dováděla se sklenkou.Také přečtěte

Reklama na Twitteru nebude, nařídilo Turecko

Turecko loni přijalo zákon, který mimo jiné nařizuje, aby velké zahraniční sociální platformy s více …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *