Web zprávy

Luke Hobson hrál hokej pro klub Blueharts: Zemřel po zásahu holí

Incident se udál 28. března. Světla v hale byla vypnutá a žádný trenér, který by školáky hlídal, nebyl nablízku. Mladý hokejista Luke Hobson si zrovna s dalšími dvaceti spoluhráči nacvičoval úder na branku, když ho nepozorný kamarád při nápřahu praštil do hlavy a prorazil mu lebku. Na místo zavolaná letecká záchranná služba mu už pomoct nedokázala.

Kamioňák Milan sešrotoval na D1 auto s maminkou i synkem (†1): Přátelé na něj vyhlásili veřejnou sbírku, lidé zuří

Lukeovi rodiče, Helen Mossová a Peter Hobson jsou ztrátou syna zdrceni a obviňují policii z nedostatečného vyšetřování a neuspokojivé přesnosti jejích závěrů. Vyšetřování smrti mladého sportovce je zklamalo a rozzlobilo. U soudu zaznělo, že policie nemohla dlouho přijít na její úmrtí, dokud nepřišel jeden ze spoluhráčů a nepřiznal se.

Chlapec se pokoušel vystřelit, oběť zasáhl nevědomky. „Nevěděl jsem, že je Luke za mnou. Běžel jsem hned pro pomoc… Nechtěl jsem nikoho trefit, byla to nehoda a je mi hrozně líto, že se stala,“ uvedl ve svém prohlášení. Proč se nepřiznal hned, odůvodnil tím, že si až později dokázal vzpomenout na podrobnosti incidentu. Sportovní hala je nyní opatřena zámky, aby v ní nemohl pobývat nikdo bez přítomnosti školených trenérů.

Luxusní vůz zabil na přechodu dívku (†18): Řídila ho slavná finalistka miss Daniela?

Jak je možné, že jsme našeho syna vysadili na trénink jako obvykle a o tři hodiny později už byl mrtvý?“ napsal pan Hobson a dodal, že bolest ze ztráty už nikdy nezmizí. Chlapcův náhlý odchod také zasáhl tamní komunitu, protože Luke byl nadaný a přátelský člověk. Jeho rodina chce nyní pomocí stránky JustGiving vybrat peníze pro leteckou záchranku East Anglian Air Ambulance, která v osudnou noc vzala chlapce do Addenbrookeovy nemocnice, i když ho to nezachránilo.

Vyšetřovatel Curtis Offiah uvedl, že na Lukově hlavě byly nalezeny známky nárazu tupého předmětu a jeho lebka byla prolomená směrem k mozkovému kmeni. Vyšetřování toho, co se přesně v hale odehrálo, nadále pokračuje.

Krokodýl popadl chlapce a stáhl ho pod vodu: Když ho rozřezali, našli šokující důkazTaké přečtěte

O stavbě na Formanově náměstí rozhodnuto není

Nehlasovalo se totiž o meritu věci, ale o petici, která zamítnutí zástavby požaduje a kterou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *