Web zprávy

Maddie McCann: Podezřelý Christian B. prý zneužil i jiné dítě!

Christian B. z Německa zůstává hlavním podezřelým v kauze únosu tříleté Britky Maddie McCannové v dubnu 2007 z hotelu v portugalském letovisku Praia da Luz. Obžaloba nyní rozšířila soupis možných obětí, které jsou s tímto sexuálním predátorem spojovány.

Jde o ženu, která muže identifikovala podle fotografie uveřejněné v jedné televizní reportáži. Podle Daily Mail si je jistá, že je to stejný muž, který ji obtěžoval, když jí bylo 10 let.

Ženu pálila žáha a lékaři to ignorovali: Nakonec ji zjistili nádor ve čtvrtém stádiu

Podle vyjádření mladé Němky (23) se to mělo stát jen pár týdnů před tím, než Maddie zmizela, a to na pláži vzdálené jen necelých deset kilometrů od pláže, kam chodily McCannovi s dcerkou. Christian B. se měl před dívkou obnažit a masturbovat. Pokračoval v tom, dokud do neodehnal bratr oběti a její otec. Pronásledovali ho, ale chytit se jim ho nepodařilo.  

Christian B., podezřelý z únosu, zneužití a vraždy Maddie, má podle obžaloby v posledních letech až desetiletích na svědomí mnoho sexuálních zločinů, ať už měly být jeho obětmi děti nebo dospělí.

V současné době je ve vězení v německém Kielu, kde sedí za drogové prohřešky. Němečtí vyšetřovatelé už před časem uvedli, že si jsou jistí, že Christian B. je vrahem Madeleine. Obvinění ale ještě v případu nepadlo, protože na povrch stále vyplývají nové a nové skutečnosti, a sami kriminalisté přiznali, že důkazů pro jeho odsouzení zatím stále nemají dost. 

Hrůzný nález policie: V mrazáku vrahova bytu ležely dvě jeho oběti srostlé do sebe

Tříletá Britka Madeleine McCannová byla v roce 2007 v Portugalsku na dovolené se svými sourozenci a rodiči. Zmizela z hotelového pokoje v době, kdy její rodiče večeřeli se svými přáteli v nedaleké restauraci. Kate a Gerry McCannovi se nikdy nesmířili s tím, že by jejich dcera mohla být po smrti, a po svém dítěti nadále pátrají. Stejně tak i britská policie, která případ vede jako pátrání po pohřešované osobě.Také přečtěte

Lauren Jones zemřela na Covid-19: Vakcíny se nedožila

Lauren (†25), která měla nárok na vakcínu proti Covidu-19 jakožto pracovnice ve zdravotnictví, se v …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *