Web zprávy

Mahulena Bočanová měla v kuchyni horor: Duch, nebo výhrůžka?

„Pro milovníky záhad. Tohle jsem měla ráno v kuchyni,“ svěřila se Mahulena Bočanová svým sledujícím na instagramu. Příspěvek s fotkou ostrých nůžek zabodnutých v dřevěné ploše pak herečka opatřila hashtagy „duch“ a „to nechceš“.  

Mahulena Bočanová

Když se fanoušci začali o svou oblíbenou černovlasou herečku bát a dožadovat se vysvětlení, co se vlastně stalo, Mahulena Bočanová poskytla rozřešení detektivní situace. „Ty nůžky spadly z magnetu dolů na zem a odrazily se od kuchyňské linky,“ vysvětlila herečka, co předcházelo zabodnutí špiček nůžek do prostoru její kuchyně.

VIDEO: Mahulena Bočanová na plese: Poprvé vyvedla přítele


Mahulena Bočanová na plese: Poprvé vyvedla svého přítele, se kterým je už 2 roky! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Mahulena Bočanová

Všem se sice oddychlo. Záhady ale, zdá se, v domácnosti u Mahuleny Bočanové zatím neberou konce. Herečka totiž skrze svůj instagramový profil svěřila, že divné věci se u ní doma dít nepřestaly ani druhý den. „Praskaly plastikové lahve od sody a ráno začala Márince z ipadu hrát sama nějaká aplikace jako hudba z cirkusu. Mně jebne,“ prohlásila herečka, co je v současnosti v karanténě, jelikož její kolegyně z divala je v nemocnici kvůli covidu-19. Snad se bude moci brzy vrátit mezi lidi a trochu se jí tím uleví.

VIDEO: Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení! 


Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Pohřeb hokejového trenéra Miloše Říhy

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

 Také přečtěte

Sever republiky zasype sníh, varovali meteorologové

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v pondělí varoval před sněžením, které zasáhne oblasti na severu republiky. V úterý …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *