Web zprávy

Mahulena Bočanová po boku chlapa! Co spolu mají?

Mahulena Bočanová se netají tím, že je na jídle a dobrém vínu závislá. Ráda připravuje večeře pro své kamarády a stará se o jídlo na narozeninové oslavě své dcery Mariny (19).

Mahulena Bočanová

Jídlo a hlavně grilování je moje vášeň. Všechno to začalo, když jsem od kamarádů, kteří dnes provozují gril centrum, dostala před lety obrovský gril, který tehdy stál snad tolik co auto. Od té doby jsou grilovačky na naší chatě na Slapech už docela legendární záležitost. Každý rok pořádáme Márince obrovskou narozeninovou oslavu, a přestože je to dětská oslava, chodí tam vždycky i tatínci, protože ví, že je čeká super jídlo,“ prozradila Blesku herečka, která na letošní oslavu pro děti nasmažila 150 řízečků. 

VIDEO: Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení!


Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

A právě tak vznikl nápad, aby s kamarádem Romanem rozjeli kurzy. „Já to moderuji a kuchaři vaří. Budeme to pořádat každý měsíc a vždy si bude zvát hvězdného hosta,“ dodala Mahulena, která je po rozchodu s brněnským podnikatelem Petrem stále sama. 

Rozhodně ale nevypadá, že by jí to bylo líto. „Mám hodně kamarádů a to mi stačí. Když se někdo objeví, tak proč ne,“ směje se sympatická brunetka, která má za sebou povinnou karanténu. 

VIDEO: Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout


Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Pietní akt za Jiřího Menzela

Miss Natálie Kočendová o potratu syna

Zuzana Plačková na nákupech

 

 Také přečtěte

České uživatele Androidu ohrožuje bankovní malware. Obchází SMS ověření

V Česku podle statistiky společnosti přibyly mobilní aplikace ohrožující online platby, tyto rizikové aplikace zpravidla …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště