Web zprávy

Marcos Paulo da Silva uřízl hlavu a vykuchal 48 svých spoluvězňů!

Z drobného zlodějíčka se Marcos Paulo da Silva stal nejobávanějším vězněm v brazilských věznicích! Dvaačtyřicetiletý muž, kterému se přezdívá Lucifer, má mít na svědomí až osmačtyřicet brutálních vražd svých spoluvězňů, kterým uřízl hlavu a vykuchal jejich těla! Da Silva, který je za mřížemi od roku 1995, byl za své činy odsouzen na neuvěřitelných 217 let.

Brazilec Marcos Paulo da Silva skončil v roce 1995 za mřížemi za drobné krádeže. Již v devatenácti letech se přidal k jednomu z nejbrutálnějších gangů PCC (Primeiro Comando da Capital), který vznikl v brazilských věznicích. Gang má 20 tisíc členů, z nichž je 6 tisíc v brazilských vězncicíh. Nicméně během let se loajalita da Silvy vůči skupině změnila a rozhodl se gang opustit. Podle informací britského deníku Daily Mail se rozhodl na základě přesvědčení, že se skupina soustředila pouze na zisk.

Za 50 ran nožem 16,5 roku vězení! Petra o Vánocích ubodala násilnického přítele

Dnes dvaačtyřicetiletý muž, který zná brazilský vězeňský systém jako své boty, založil jinou zločineckou skupinu, která operuje v tamních věznicích a z drobného zlodějíčka se stal jedním z nejbrutálnějších zločinců. Primárním cílem jeho zločinecké organizace je vražda členů PCC. Na tělo si nechal vytetovat nápis „Lucifer, můj ochránce“. Luciferem ho začala nazývat brazislká média. Navíc má na těle vytetované lebky, ďábli a svastiku.

VIDEO: Hyeny okrádaly staříky a invalidy, přišly si na půl milionu! Zlodějský gang zadržela policie

V roce 2011 si da Silva odpykával trest ve věznici Sierra Azul v brazilském Sao Paulu, kde se pod jeho režii odehrál jeden z nejkrvavějších útoků vůbec. Da Silva brutálně zavraždil pět svých spoluvězňů. Navíc dal rozkaz svým přívržencům z gangu, aby zabili dva vězně v jiném vězení. Da Silva měl spoluvězně srazit k zemi hasícím přístrojem a posléze vzal podomácku vyrobený nůž a uřízl jim hlavy. Muže měl navíc také vykuchat. „Miluju to, jej jich tak málo, chci jich zabít víc,“ měl posléze říci.

Expolicista zavraždil ženu a znásilnil svou matku?! „O spánek jsem jí zlomil nůž,“ psal prý známému

V roce 2015 měl být přemístěn do jiné věznice, ovšem nakonec opět skončil ve vězení v Sao Paulu. Da Silva za pětadvacet let vystřídal řadu věznic, a jen málo z nich ho chce přijmout. Muž má mít na svědomí osmačtyřicet vražd. Za brutální vraždy a další činy dostal neuvěřitelných 217 let. Svých činů však údajně vůbec nelituje. „Vůbec nelituji toho, že jsem všechny ty lidi zabil. Byli to násilníci a zloději, kteří zneužívali ostatní vězně a okrádali je,“ nechal se slyšet Da Silva.

 Také přečtěte

Zákaz aut se spalovacími motory v jediné zemi může mít globální dopad

Mezi roky 2025 a 2040 má řada států na světě zakázat registrace nových aut, která …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *