Web zprávy

Marie Pojkarová: Pitva prozradila, jak zemřela její vnučka

Tragédie postihla rodinu zpěvačky, autorky profláklé písně Pejskové se koušou, v noci z 23. na 24. května. Její šestitýdenní vnučka zemřela! Maminka malé holčičky, žena zpěvaččina syna, s ní podle dostupných informací vyrazila i s druhým dítětem, dvouletým synkem, ke kamarádce, ráno ale našli dívenku bez známek života.

Marie Pojkarová tragicky přišla o malou vnučku.

Na místo ihned vyrazili záchranáři, holčičce ale nebylo pomoci, a případem se začali zabývat kriminalisté. Nebylo jasné, jak miminko o život přišlo, vyrojily se dokonce spekulace o tom, že Valerii v noci zalehl sourozenec. Výsledky pitvy to ale vyvrátily. „Na základě provedené pitvy, výsledků znaleckého zkoumání a prohlídkou těla bylo zjištěno, že dítě zemřelo bez cizího zavinění. Na základě těchto skutečností kriminalisté případ odložili. V souladu s platnými právními normami vzhledem k věku dítěte nebudeme další informace poskytovat,“ řekl pro Blesk.cz ve čtvrtek 8. října policejní mluvčí Jan Rybanský.

Tragédie zdrtila celou rodinu. „Vnučka je bohužel opravdu po smrti. Moje krásná, roztomilá holčička,“ posteskla si pro web Extra.cz v červenci Pojkarová. Smutná záležitost ji ochromila. „Tolik radosti jsem z ní měla, těšila jsem se, až jí budu dávat mašličky a budeme si spolu hrát. Jsem z toho zničená,“ dodala. Také přečtěte

Má to těžké, komentoval Babiš působení Blatného

Blatný podle něj není mediálně zkušený. „Některé jeho výroky nejsou akurátní, je to pro něj nové, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *