Web zprávy

MasterChef 2020: Soutěž po kole hříchů opustila Viki!

Sedmero smrtelných hříchů koncipovaných jako tematická výzva není nic nového. V MasterChef Česko se s tím ale setkáváme poprvé. Pro TOP 7 soutěžících si trojice porotců připravila sedm pokrmů, každý z nich znázorňující jeden smrtelný hřích. Bylo právě na Pavlíně, aby je přiřadila ke svým soupeřům.

Nebyl to jednoduchý úkol a s výsledkem byl spokojen málokdo. Pro sebe si Pavlína vybrala pýchu neboli jelení, Chili a její pohostinnou kulturu srovnala s obžerstvím a přenechala jí bůček, taktiku vyzkoušela na Pepovi, když mu věnovala závist, synonymum čokolády, a přinutila ho něco upéct. Romana pobavila líným shlukem šneků, Pavla hněvem s příchutí chili papriček, ale u Ivky s lakotou v podobě šafránu narazila. Kdo nesl výběr hříchu nejemotivněji, byla Viki – smilstvo, zamaskované jako jablko, proklelo její rodinu. Vysněné vítězství tak proto chtěla věnovat své mamince.

MasterChef Česko: Podaří se Pavlíně vyhodit Pepu?

Nejzábavnější složkou první výzvy byl její konec. Každý ze soutěžících brilantně zosobnil svůj hřích, nejvíce pak zaválel Pepa, který pro porotce připravil tři talíře – jeden se závistihodným míšou, druhý s rozblemcaným dezertem a na třetím byl položený už jenom zmačkaný kapesníček. Nejenom nápad, ale hlavně geniální chuť, mu vydláždily cestu na balkonek. „Pro mou osobu je to satisfakce, konečně jsem docílil toho, že jsem se tam dostal jako první,“ zahlásil triumfálně.

Video: MasterChef Česko: Viki dostala ve výzvě smilstvo. Nevěra jí rozpoltila rodinu


MasterChef Česko: Viky dostala ve výzvě smilstvo, jíž nevěra rozpoltila rodinu TV Nova

V druhé výzvě se měli soutěžící poprat se ztvárněním elegance, smyslnosti a lehkosti – jednoduše řečeno jídlem nakreslit motýla. O názornou a inspirativní ukázku se postaral Přemek Forejt, chvílemi to ale působilo, že si ve skutečnosti dělá reklamu na svou restauraci Entree v Olomouci a její vyhlášený pokrm Ceviche z mušlí sv. Jakuba.

MasterChef Česko

Složitá výzva nehrála do karet téměř nikomu. Módní návrhář Pavel zklamal porotce jednolitostí, Ivka motýlem jako z dětských omalovánek. Pavlína do tvaru okřídleného hmyzu narafičila pár suchých lívanců, Chiliin motýl Punčochářovi chuťově připomínal pizzu hawaii a ten od Viki byl neslaný, avšak poměrně mastný. Jediný, kdo porotce překvapivě nadchl, byl Roman a jako druhý v pořadí se odporoučel za Pepou na balkonek. Zástěru si ale nakonec musela sundat Viki Hrazdílková a s kuchyní MasterChefa se nadobro rozloučila.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viki


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viky TV Nova

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Jiří MenzelTaké přečtěte

Testování pendlerů: Češi vytvořili dlouhé fronty v mrazu před odběrovými stanicemi

Místostarosta sousedního Chebu Jiří Černý DPA řekl, že lidé čekají při teplotách pod nulou dvě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *