Web zprávy

MasterChef Česko 2020: Drsná slova o kapitánu Romanovi! A změna

V minulé epizodě prošli sítem katů všichni, ač se na okamžik zdálo, že soutěž opustí Pavlína. Tentokrát si opět poměří síly tým modrých a červených, a to ve zcela novém a neznámém prostředí – jedné z nejnavštěvovanějších pražských restaurací U Matěje porotce Jana Punčocháře (41).

Pavlína Lubojatzky

V této výzvě se kapitány stanou Pepa a Roman. Doposud klidnější Pavel Berky ponese opravdu nelibě, že se ocitne v týmu Romana. Všimne si toho i porota: „Pavle, vy se tváříte dost udiveně,“ poznamená Radek Kašpárek. 

„Já si nedokážu Romana představit jako kapitána, nevím, jestli má vůdčí schopnosti,“ přiznává upřímně známý módní návrhář Berky. „To, že bych měl poslouchat rady od něj, když spíše on očekává rady od nás, si neumím představit,“ dodává Pavel, který si uvědomuje, že tým, v němž byl Roman, výzvu většinou prohrál.

Video: MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok!


MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok! TV Nova

Pavlova upřímnost Romana viditelně rozhodí a jeho ikonický úsměv zmizí. „Já si myslím, že ke mně do týmu chce málo lidí, protože si myslí, že neumím vařit, ale oni si to myslí neprávem,“ dodává sklesle Roman, jenž v předchozích epizodách svými skvěle připravenými pokrmy strčil zbytek soupeřů hravě do kapsy.

Přemek Forejt v Tvojí tváři jako zpěvák Justin Timberlake.

Úlevou, nebo možná nepříjemným překvapením s tragickým koncem, bude pro účastníky změna ve vyřazování. O postupu totiž tentokrát nebudou rozhodovat porotci, nýbrž hosté z řad slavných osobností.

Jak si Roman povede na kapitánském můstku a kdo bude muset odložit zástěru MasterChefa? To se dozvíte už v úterý ve 20.20 na TV Nova.

VIDEO: Pavel z MasterChef Česko: Romana si neumím představit jako kapitána!


Pavel z MasterChef Česko: Romana si neumím představit jako kapitána! TV Nova

Eva Holubová ve svém domě na Sicílii

Monika Absolonová se pochlubila koupí chalupy. Nákladná rekonstrukce ji ale nemine.

Krézlová a Polívka byli před třemi lety zasnoubeníTaké přečtěte

Perseverance zásobuje svět fotkami z Marsu a trénuje na misi

Inženýři NASA nejnověji zkoušejí pohyblivé rameno Perseverance a otáčení kola. Vozítko tento test zaznamenalo a jeho …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště