Web zprávy

MasterChef Česko 2020: Estráda a pád na dno! Diváci řeší Pavlínu

Úterní soutěžení v kuchyni MasterChefa započalo výzvou rekonstrukce podle chuti a pokračovalo kuchtěním s omezeným rozpočtem. Nejsilnějšími hráči se tentokrát stali Pavel Berky, jenž se díky výhře v první části obohatil o stovku navíc, a Ivka. Překvapivě se na katův stupínek postavil Pepa, nepřekvapivě Pavlína, která je v této části soutěže jakousi stálicí.

Z MasterChefa vypadl Pepa

Jak se ukázalo, porotci si mnohem více vychutnali vodnatý vývar než Pepovu výborně opečenou kotletu, byť s příliš sladkým zeleninovým ragú, a poslali ho domů. Divákům vyhození favorizovaného soutěžícího zřejmě hnulo žlučí, protože se na oficiální facebookové stránce soutěže postarali o vznik jedné z nejvydatnějších diskuzí. Samozřejmě hned po legenádrní kauze s bagetou.

Video: MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4?


MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4? TV Nova

„Pepu jsem sice neviděla na vítěze, ale na TOP 3 určitě ano a odchod vedle Pavlíny se zoufalými výkony si opravdu nezasloužil, přála jsem mu lepší konec v soutěži, vedle někoho, s kým by byl rovnocenný soupeř a mělo by to nějakou úroveň,“ napsala nespokojená divačka Lenka. „Já jsem se Pavlíny zastávala, ale dneska jsem nevěřila vlastním očím, protože jsem si byla jistá, že určitě vypadne!!! Určitě bych si dala dobře udělanou kotletu než polévku z vody,“ rozhořčila se paní Anna.

MasterChef Česko

Došla řeč i na údajné machinace v zákulisí a protežování Pavlíny ze strany porotců. „To, že Nova udělala z této soutěže estrádu, mě nepřekvapuje, ale zaráží mě, že tři takoví kuchaři se zaprodají něčemu takovému… klesli jste na dno, pánové,“ vzkázal jim divák Roman. Z nepřekvapivého chodu show si už někteří začínají dělat srandu: „Masterchef… jediná soutěž, u které víš, kdo nevypadne,“ reagoval Radek.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa TV Nova

Nahá Simona Krainová ve vaně samotného krále

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

Libor BoučekTaké přečtěte

Slovenský Lidl nabídl respirátory v akci, rozpoutal tím nákupní šílenství

Hlava na hlavě. Tak popisuje slovenský web tvnoviny.sk situaci v jedné prodejně Lidlu po ohlášení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *