Web zprávy

MasterChef Česko 2020: Pepa Nemrava: První slova po odchodu!

Stačí si projít diskuze posledních hodin. Pepa se podle diváků měl umístit nejméně v TOP 3, jeho jídla byla takřka vždy skvělá a jako jeden z mála zůstal svůj až do hořkého konce. Svůj odchod ze soutěže on sám ale nevnímá tak katastrofálně, přestože mu sekundy před vyřčením ortelu v hlavě poletoval černý scénář. Nebyl v tom sám.

MasterChef opět rozčílil diváky, Pavlínin postup byl prý neférový

„Myšlenky na vypadnutí jsme měli všichni,“ prohlásil Blesku Nemrava. „V TOP 5 nevíte dne ani hodiny.“ Ač valná většina diváků nesouhlasí s jeho vyhazovem a domnívá se, že měla vypadnout Pavlína, jejíž pokrm byl údajně horší, Pepa rozhodnutí porotců víc než respektuje. „Já Pavlínky zeleninový vývar neochutnal a pravda je, ten můj byl kvůli zelenině trošičku sladší. Pro mě jsou všichni porotci jedni z nejlepších kuchařů České republiky a jejich rozhodnutí plně respektuji.“ 

Video: MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4?


MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4? TV Nova

Zhrzenost se však Pepy zásadně nedrží a v kuchtění i přes prohru hodlá pokračovat. Vytvořil si pětiletý plán, jenž před pár měsíci zahájil s dalším odpadlíkem, Viki Hrazdílkovou. „Přes týden se budu věnovat rodinné firmě a o víkendech chceme s Viki stále vařit za nás projekt Selevi.cz. Zároveň uvažujeme o nějakém kuchařském pořadu,“ pokračoval.

Z MasterChefa vypadl Pepa

Do pěti let by pak s Viki chtěli nasbírat dostatek financí a zkušeností k zahájení dalšího, největšího kariérního kroku: „Chceme rozjet restauraci,“ uzavřel Pepa, čímž potěšil mnoho fanoušků, kteří touží ochutnat jeho vítězná jídla z MasterChefa.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa TV Nova

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

Agáta se zbavila tmavé barvy

Barbora MottlováTaké přečtěte

R. U. R. s pandemií za zády. Alena Wagnerová ke sto letům od premiéry slavné Čapkovy hry

Skromně vystupující autor se špatně uvázanou kravatou byl už ale v té chvíli na cestě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *