Web zprávy

MasterChef Česko: Diváci vtipkují a chtějí Pavlíninu polévku!

„Inspirujte se MasterChefem. Tohle je dobrota za stovku, kterou vykouzlila v úterý Ivka,“ zveřejnila ve čtvrtek ráno, dva dny po odvysílání posledního dílu, oficiální facebooková stránka čím dál tím víc kritizovaného pořadu. Ivku v úterý večer poslaly na balkon vynikající bramborové taštičky s tvarohem, jenže diváci měli chuť na něco jiného.

Soutěžícím v MasterChefovi přišli pomoct rodinní příslušníci.

„Dal bych si raději tu sraženou kohoutkovou polévku s výbornou těstovinou,“ prosil jeden z uživatelů o recept, s nímž Pavlína vyřadila největšího favorita soutěže Pepu. „Já bych prosila recept na tu supr polévku,“ přidala se další. „Ten pocit když sem dáš výherní recept a všichni tu místo pochvaly chtějí recept na to nejhorší z daného dílu,“ zhodnotil situaci v komentářích třetí.

Video: MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4?


MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4? TV Nova

Kromě jasného „trollení“ sdíleli diváci nejrůznější obrázkové vtipy (memy), například kde se porotci rozhodují mezi Pavlínou a věhlasným kuchařem Gordonam Ramseym a na balkonek pošlou ji, srovnatelné recepty na polévku, jako je třeba česnečka z česnekových brambůrek zalitých horkou vodou, nebo prosby, aby ministr zdravotnictví Roman Prymula do svého připravovaného programu nových zákazů zařadil také neoblíbenou soutěžící. Zkrátka si z pořadu neuvěřitelně střílí (tzv. ho trollují) a baví se tím.

MasterChef opět rozčílil diváky, Pavlínin postup byl prý neférový

Diskuze se tradičně neobešla bez neprokázaných konspiračních teorií o příbuzenském vztahu mezi ní a porotcem Přemkem Forejtem (33), stejně jako o údajném protežování za účelem zvýšení sledovanosti.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa. TV Nova

Agáta ukázala dětský pokojíček dcerky Mii.

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

Bára BasikováTaké přečtěte

Do Spojených států míří karavana 6000 migrantů. Doufají v Bidenovu mírnější migrační politiku | iROZHLAS

Nejméně 6000 migrantů se posouvá přes Guatemalu směrem k Mexiku a USA poté, co se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *