Web zprávy

MasterChef Česko: Pavlíně to opět prošlo! vztekají se diváci

Pakliže v kole založeném na dechberoucím představení jídla porotci nejdřív tvrdí, že budou hodnotit hlavně servis, a při vyřazování oznámí, že je soutěž hlavně o chuti a vyhodí Viki, jež Forejtovi, Kašpárkovi a Punčochářovi předvedla jednoho z těch lepších motýlů na talíři, přirozeně to opět rozdmýchá vášnivou debatu o férovosti soutěže a protěžování jednoho ze soutěžících. A všichni vědí, o kom je řeč.

Z MasterChefa vypadla Viky

„To musel ten ananasový kompot posledně chutnat famózně, když je to najednou podle Přemka soutěž hlavně o chutích,“ rýpla si fanynka Daniela do záhadného postoupení Pavlíny. Ta včera porotcům naservírovala podivného motýla složeného z napřímených okvětních lístků a suchých lívanců. Přesto šla na balkon.

Video: MasterChef Česko: Viki dostala ve výzvě smilstvo. Nevěra jí rozpoltila rodinu


MasterChef Česko: Viky dostala ve výzvě smilstvo, jíž nevěra rozpoltila rodinu TV Nova

„Viki patřila mezi 3-4 nejlepší v soutěži, ale co na tom, ty suchý lívance musely být prostě lepší,“ uvedl svůj názor Marek a sklidil spoustu souhlasných reakcí. Podle další divačky ale není na vině Pavlína. Hlavním činitelem nenávisti na sociálních sítích mířené proti nejneoblíbenější soutěžící letošního ročníku jsou porotci a Nova, kteří prý Pavlíně ve skutečnosti dělají medvědí službu.

MasterChef Česko: Podaří se Pavlíně vyhodit Pepu?

 „Zneužili ji jen kvůli sledovanosti, ona to bohužel nevidí, je to vlastně chudák holka,“ míní Veronika. Pavlína je všehovšudy nejen nejneoblíbenější, ale i nejdiskutovanější osobou soutěže a každý její krok v kuchyni je bedlivě sledován a hojně kritizován, třebaže někdy předvede lepší jídlo než zbytek účastníků.  

Na druhou stranu fanoušky MasterChefa potěšili Pepa s Romanem, oba svými nečekanými dovednostmi (v Pepově případě pečení a u Romana servírování) vytřeli porotcům zrak a jejich okamžitý postup na balkon byl více než zasloužený.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viki


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viky TV Nova

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Filip Kaňkovský s krásnou DaniellouTaké přečtěte

XOR nabízí mobil s minimem funkcí. Některé překvapí, stejně jako cena

Titan, keramika, safírové sklíčko a jemná kůže. Právě takové materiály jsme mohli v minulosti najít …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *