Web zprávy

MasterChef Česko porotci: Protekce Pavlíny Lubojatzky a konec Pepy Nemravy

Už když se Pavlína rozhodla připravit v rozhodující výzvě (pokrm do 100 Kč) během hodiny vývar, nevěřili, že by mohl být k jídlu. „Bude mít, co dělat,” varoval ji Přemek Forejt (33), kterého diváci podezírají, že je s Pavlínou příbuzný. Když se jí pak vývar vyvařil a dolila do něj vodu, Radek Kašpárek (39) hned bručel: „To bude zeleninová voda, ne vývar!“ Nakonec si však i s třetím porotcem Janem Punčochářem (41) vychutnali Pavlínino jídlo víc než Pepovu skvěle opečenou kotletu s (trochu moc sladkým) zeleninovým ragú.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa


MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa TV Nova

Maličká chyba

Sama Pavlína byla ze svého postupu hodně zaražená. „Vůbec to nechápu, není ani možný, abych šla do tý finálový čtyřky. Ten sen je na dosah,” řekla těsně před svým odchodem na finálový balkon. Kašpárek pak Pepovo zápolení okomentoval slovy: „Pepo, vy jste nás svým prvním jídlem natolik ohromil, že jste šel rovnou do finálové šestnáctky. Člověk může předvádět výkony, ale když jde do tuhého, stačí opravdu maličká chyba, která vám může zlomit vaz a dneska ta maličká chyba se bohužel stala a stálo vás to další účast v této soutěži.“

Soutěžícím v MasterChefovi přišli pomoct rodinní příslušníci.

Rozhodla chuť

Rozhodnutí vyhodit favorita, které hnulo žlučí snad celému národu, by prý Kašpárek a spol. neměnili ani teď. „Porotci samozřejmě vnímají, že se na sociálních sítích odehrává bojkot vůči jednomu ze soutěžících. Nicméně show je již dotočená, takže ji nelze změnit jen v rámci diváckého nátlaku,” sdělila Blesku jejich jménem tisková mluvčí pořadu Bohumila Skalická. „Rozhodla opět chuť daných pokrmů. V TOP 5 už není rozhodování snadné a porotci se mnohdy neshodují ani mezi sebou a je to vždy na společné dohodě. Za svými rozhodnutími si stojí,“ dodala.

MasterChef opět rozčílil diváky, Pavlínin postup byl prý neférový

VIDEO: MasterChef: Romanovi zvoní hrana….?


MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4? TV Nova

Premiéra filmu Smečka

Strýc Kate Middletonové se obul do Sussexů. Držte huby, vzkázal jim

Psí láska v podání Tomáše KluseTaké přečtěte

Trump opouští nejen Bílý dům, vyhodit ho chce i asociace herců a umělců

Trump se do SAG-AFTRA dostal kvůli tomu, že v minulosti moderoval reality show The Apprentice. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *