Web zprávy

Meghan a Harry: Královna si na ně došlápla kvůli kšeftu

S odchodem z královské rodiny a vzdání se povinností Meghan Markleová (39) a princ Harry (35) museli souhlasit s tím, že jakékoliv jejich pracovní závazky budou posouzeny úředníky paláce. Důvodem je případné zneužití jejich postavení a titulů pro marketingové účely. I kdyby ale úředníci s královnou Alžbětou II. (94) v čele se zněním smluv nesouhlasili, zjevně s tím nebudou moct něco udělat.

Bývalý manžel Meghan Markle se stal otcem.

Před pár dny podepsali vévodové ze Sussexu spolupráci s Netflixem. Pro tuto streamovací službu budou tvořit naučné a inspirativní pořady pro děti a rodiny. Za produkci obsahu mají údajně získat 150 milionů dolarů, v přepočtu 3.3 miliardy korun. Některé zdroje hovoří o poněkud nižší částce 100 milionů dolarů, v českých korunách 2.2 miliardy.

Video: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět Petr Macek, Aleš Brunclík

Tak či tak se jedná o první velký pracovní závazek, díky němuž Meghan s Harrym budou moci splatit princi Charlesi (71) půjčené peníze na koupi nemovitosti v Montecitu v Kalifornii, a co hlavně, rekonstrukci jejich starého domu ve Frogmore, kterou zaplatili daňoví poplatníci a jíž se před odchodem z rodiny zavázali zpětně zaplatit ze svého.

Meghan a Harry

Dodržení tohoto slibu je ostatně jeden z největších strachů královny Alžběty; rekonstrukce obydlí, v němž strávili pouhých pár měsíců, stála poplatníky 2,3 milionů liber (68 milionů korun) a strhla obrovskou vlnu nevole. Britové doufají, že vrácení peněz bude jedním z prvních kroků po obdržení milionového šeku.

VIDEO: Hryc promluvil o testech. Jak na tom herec je? A covid vzal Basikové lásku


Hryc promluvil o testech. Jak na tom herec je? A covid vzal Basikové lásku Bára Horáková, Lukáš Červený

Malý Sašenka Pljuščenko nastoupil do první třídy

Noid Bárta ukázal vysekanou postavuTaké přečtěte

Architekt představil odvážnou vizi Zábřehu. Pěkné, ale nereálné, říká město

Architekt připravil svou vizi bez zadání města, jen ze své iniciativy. „Kulturák letos slaví padesátiny …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště