Web zprávy

Mexiko: Kevin Peralta prý adoptoval štěňata a krmil jimi hady!

Sociální sítě šokoval případ dvojice, která měla adoptovat štěňátka a posléze je dávat hadům jako potravu! Pár, který sháněl štěňátka prostřednictvím sociálních médií, byl obviněn několika uživateli z toho, že si od jednoho z nich dvojice adoptovala až jedenáct štěňat v rozmezí čtyř měsíců!

Kevin Peralta de la Torre měl na sociálních sítích spolu se svou družkou Aleh Ortlsaiasovou oslovovat majitele psů s tím, že mají zájem o adopci štěňátek. Majitelé šťastní, že štěňátka budou v dobrých rukou, jim je rádi svěřili. Ovšem Torre a jeho partnerka se vraceli a poptávali další štěňátka. Oslovovat měli několik uživatelů sociálních sítích, kterým to začalo být jako divné, a tak si o nich začali zjišťovat informace.

Šokující video: Řidič vezl nejištěného psa v otevřeném kufru! Týrání zvířete?!

„Tento chlap je zabíjí. Je už delší dobu známé, že má hadí farmu,“ napsala na sociální síť uživatelka Shalom Escuderoová s tím, že Torre požaduje malá štěňátka, jimiž své hady krmí! „Už si smazal svůj profil na facebooku a zablokoval si čísla lidí, od kterých štěňátka dostal,“ dodala. Ovšem posléze se na sociálních sítích začaly kupit příspěvky, v nichž další majitelé štěňátek varují před Torrem a jeho partnerkou.

Lidská stvůra vyhodila z okna pětiměsíční štěňátko! Na místě zemřelo

„Je to Kevin Peralta de la Torre, je zodpovědný za zmizení víc jak jedenácti štěňátek, která mu byla dána k adopci,“ napsala Karen Marquezová s tím, že jedenáct štěňátek si vzal k adopci v rozmezí čtyř měsíců. Navíc Marquezová uvedla, že posléze, co na sociální síť publikovala své prohlášení, měl ji Torre osobně navštívit a naléhat, aby příspěvek smazala.

Sára trpěla v kotci, kvůli deformaci nohou nemohla chodit. Teď už má zase chuť do života

Marquezová proto měla žádat, aby jí poskytl důkaz, že jsou štěňátka v pořádku, což ale neudělal. Případ šokoval celý mexický stát Aguascalientes a muž byl nahlášen příslušným úřadům. Ovšem není jasné, zda úřady podnikly kroky, aby ho prověřily.Také přečtěte

Před 100 lety začalo protibolševické Kronštadtské povstání

V seriálu Před 100 lety připomínáme obrazem události z domova i ze světa, které se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště