Web zprávy

Michaela Dolinová: Trápí ji problémy se štítnou žlázou!

„Byla jsem vyděšená. Já, která jsem workoholik a mám zvýšenou činnost štítné žlázy, jsem nepotřebovala nacházet samu sebe jako mnozí mí kolegové ani jsem si nepotřebovala odpočinout. Proč odpočívat?! Takže hrůza! Úplná čirá hrůza,“ přiznala pro Aha! Dolinová, jaké po dobu tři měsíce karantény kvůli covidu-19 zažívala peklo.

Jak si chalupaří naše celebrity?

Netoužila po tom se zabarikádovat doma bez možnosti pracovat, a to i přesto, že peníze měla od řady kolegů našetřené. Její muž Jan Sváček(63) je navíc respektovaným soudcem trestního práva, a tak by ji jistě také finančně podpořil, kdyby bylo třeba.

Jenže Míša potřebovala hlavně zabít čas a nějak se zaměstnat, aby ji nedohnaly problémy s příliš aktivní štítnou žlázou. „Normálně učím na Mezinárodní konzervatoři a tam jsme po prvním šoku usoudili, že bude cesta vyučovat on-line. Nejdřív mi to přišlo jako špatný vtip – učit herectví online, ale jde to!“ zaradovala se Dolinová na soustředění akce Anděl mezi zdravotníky v Chateau Šanov.

VIDEO: Míša Dolinová přiznala strach z rozvodu: Pandemie byla zatěžkávací zkouškou! 


Míša Dolinová přiznala strach z rozvodu: Pandemie byla zatěžkávací zkouškou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Každé ráno jsem vstala, nalíčila jsem se, hezky jsem se oblékla, abych si vytvořila program dne, a tak pět hodin denně jsem vyučovala, dala jsem si i pauzu na oběd. Jinak bych se zbláznila. Volali mi různě kolegové a ptali se, co dělám. Že už se chtějí věšet. Ono to vypadá, že chvilku je to fajn, ale fakt jen chvilku,“ doplnila herečka a moderátorka. Té ale výuka přes internet nestačila, a tak rovnou změnila profesi a začala provázet lidi po zámku Zákupy, kde má chalupu.

„Naučila jsem se texty – tři prohlídkové trasy po padesáti minutách – a čtrnáct dní v červenci jsem tam každý den provázela,“ netají se sympatická exrosnička. „Ta vize, že nebudu mít třeba celý prázdniny co dělat, byla strašná, tak jsem se dohodla s kastelánem. Nejdřív si lidi mysleli, že je to skrytá kamera. Pak mi nějaká paní říkala – odkud já vás znám, nejste z České Lípy z pošty?“ dodala pobaveně Dolinová, která už se vrací k herectví a od 29. září bude hrát v představení Čarodějky v kuchyni.

Veronika Žilková u Národního divadla v Tel-Avivu

Její onemocnění už tolik k smíchu není, jelikož pokud štítná žláza produkuje nadbytek hormonů, dochází u pacientů ke zrychlení metabolismu. S tím můžou souviset třeba i návaly hladu. Ovlivňovat to může podle odborníků i psychiku pacientů a ti mají také často zrychlený tep, jsou nervózní, podráždění, unavení a mnohdy trpí i nespavostí. Mohou je též sužovat pocity horka a nesnášenlivosti k vyšším teplotám.

VIDEO: Veronika Žilková o Dolinové: Míša mě 10 let živila! A teď máme další kšeft!


Veronika Žilková o Dolinové: Míša mě 10 let živila! A teď máme další kšeft! Petr Macek, Jan Jedlička

Obavy se potvrdily! Hana Zagorová s manželem Margitou: Oba bojují s covidem!

Dara Rolins opět něco hezkého ukázala.Také přečtěte

Navalnyj zvedl ceny letenek do Moskvy

Kritik Kremlu, který se od srpna v Německu zotavoval z údajného pokusu o otravu jedem …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *