Web zprávy

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová je kvůli pozitivnímu testu v rodině v karanténě | iROZHLAS

Ministryni pro místní rozvoj Kláře Dostálové (za ANO) byla kvůli pozitivnímu testu na koronavirus v rodině nařízena karanténa. Pracovat bude on-line, uvedla ve čtvrtek na svém twitteru. Test na covid-19 podstoupí v pátek.Praha

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítKlára Dostálová | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Prosím, dávejte na sebe pozor,“ vzkázala dále Dostálová. Nákaza koronavirem se minulý týden potvrdila u vicepremiéra a ministra vnitra Jana Hamáčka, který je nyní v domácí izolaci. Nechal se testovat po setkání s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem (oba ČSSD), který měl rovněž pozitivní test.

Karanténu už dříve podstoupili také místopředsedové ČSSD a ministři Tomáš Petříček a Jana Maláčová. Nevyhnula se ani politikům za hnutí ANO, v dobrovolné izolaci byl ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček.

Kvůli pozitivnímu testu hlavní hygieničky Jarmily Rážové byl v karanténě tehdejší ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Na konci srpna se koronavirus potvrdil v Poslanecké sněmovně. Pozitivně byla testována bývalá ministryně obrany a pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO) a více než deset poslanců bylo týden v karanténě.

ČTK, tkr

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Laterna má potenciál. Oživit ji lze stejně jako pantomimu, míní Vizváry

Pro někoho možná překvapivé spojení. Thálií oceněný Radim Vizváry, současný pokračovatel slavné české tradice pantomimy, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *